• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    a když je navíc to povlečení čerstvě povlečený je to dvojnásobná slast ! :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Mou radostí je spát nahatá... :) Když si tělo může odpočinout od včech gumiček a švů a cejtim na kůži jen látku povlečení.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    bruslení na ledové ploše...
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    foukat do skleničky dým z vodnice a koukat jak se odpařuje :)

    a předevčírem jsem přišla nabuzená v noci z akce čajem a nechtělo se mi spát tak jsem přemístila a jinak uspořádala obrazy co mám v pokoji .... je to i když stejná ale příjemná změna :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    hodit kostku ledu do horke polevky nebo caje...poslechnout lupnuti a pak sledovat jak taje :-))))
    WOAM
    WOAM --- ---
    Včera dopoledne, když bylo teplo a tál sníh a led a já stála dole pod vysokým panelákem, do kterého se opíralo slunce. Zavřela jsem oči a poslouchala jsem to praskání, ťukání, žbluňkání a bubnování jako by to byla písnička.

    A ten samý den jsem šla kolem takových těch keřů, co nemají moc větví, ale mají hodně jednolitou korunu z jemných hustě kladených lístků. Tak hustě, že se na ní udělala sněhová peřina a pod keřem dole na zemi zůstalo sucho. Přišla jsem až k němu a představovala jsem si, jak by se mi tam žilo, kdybych byla vysoká třicet centimetrů a mohla si tam zabydlet všechny ty skrýšky a výstupky ve větvičkách dole pod tou sněhovou střechou.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ICOUCH: To ja ted taky, ale spis nedobrovolne, opravdu zridka nam funguje vytah a ono do toho sedmeho patra to pesky je kousek :)).
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Já má teď taky běhací období... Ale jen po rovince nebo z kopce... :D To si to fakt užívám. :)
    EVIE
    EVIE --- ---
    tuhle ráno v tramvaji jsem si vzpomněla na jednu - když stihnete MHD na poslední chvíli (zvlášť v metru, když za Váma zaklapnou dveře:) nebo takovýto už to nestíhám, když vidím tram v zastávce, pak stejně vyrazím a dám to, přijdete na zástavku a jede, co potřebujete....

    a nebo se jen rozběhnout a utíkat, běhání jsem vždycky nesnášela a teď si občas popoběhnu pro radost:))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    já jsem včera uklidila z nejhoršího. nebavilo mne to, ale těší mne mít doma alespoň trochu pořádek :) zas se tam dá chodit...¨

    Jo, poňuchňala jsem si hada... :) Já mám svou Coeur tak ráda... Had - přítula
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    No jasně, lázeňské oplatky, kulaté plněné sušenky, hořické trubičky - na všechno existuje správná metoda. Ještě mi to připomnělo krupicovou kaši, jak jsem ji vždycky jedla dokola a dělala si ostrůvek.

    Jinak vám s uklízecí radostí taky závidím - i když někdy, když se k tomu dokopu, pak mě to vlastně taky baví, ale dokopat se, to mi nějak nejde. Včetně žehlení, roztáhnout žehlící prkno je problém - ale samotná činnost mě baví. A taky mě baví mýt nádobí, ale taky se mi do toho často nechce.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    BRUSINKA: dtto :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    já to dělám se sendvičem od orionu, nejdřív okoušu sušenku a na závě mi zbyde čokoláda!:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ICOUCH: Taky!
    ANebo fajn je jíst medovník po těch plátcích horizontálně :). Príma je taky totéž dělat s horalkami, etc..
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    KOPRETKA: Jo jo jo!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    okusování lázenských oplatek kolem dokola a zarovnávat je hezky podle těch kroužků co tam jsou..))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: Bingo! O víkendu čistím autopotahy a luxuju :)))
    HELA
    HELA --- ---
    MYS_USATA: hodilo by se to:)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MYS_USATA: tsss ja si půjdu aspon vytřepat přehozy v autě :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: jdu právě úchylovat pračku :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam