• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    FELIS
    FELIS --- ---
    ZUZKAOU: GABBIANO: no, vy jste kouzelny :D a ja to po sobe trikrat cetla, jestli je to pochopitelny, pac mi hlavou bezely velmi podobny myslenky :DDD
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    ZUZKAOU: Já taky. :D
    Ale racčí křik miluju.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FELIS: původně jsem četla raci a docela dlouho dumala nad tím, jak proboha křičí rak :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    Po nekolika letech se na Machovo jezero vratili racci :))).
    Ten jejich charakteristicky krik, ktery mi pripomina detstvi, mi moc chybel.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    GABBIANO: Přesně tak! :) A dělám to dodnes. :D
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    GABBIANO: To já totálně taky..a někdy to dělám doteď, jako malá radost :). Pak si samozřejmě nic nekoupím :P.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MYS_USATA: My jsme zase vždycky hrály "jeden ze stránky". Musely jsme si vybrat jednu věc z každé stránky i když se nám třeba nelíbilo nic, nebo naopak všechno.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GAF: taky zkusím :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    GAF: Zkusím... ;-)
    GAF
    GAF --- ---
    EETEE: když vypouštím vodu z vany, nechávám tělo úplně uvolnit a snažím se co nejvíc vnímat tu chvíli, kdy voda už je skoro úplně pryč a tělo najednou rychle začíná těžknout a jakoby se zároveň vsakovalo do vany.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    TAMARIX:
    KOPRETKA: Nás nejvíc bavilo zařízování bytu - záclony, přehozy, nábytek, taky stany a hračky :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MYS_USATA: To je přesný. :-) S kamarádkou jsme takhle strávili jedno odpoledne, oblečení nás tehdá moc nezajímalo, ale vím, že jsme půl dne komentovaly "kvalitu" a "funkčnost" různých těch (nejen) plastových nesmyslů do kuchyně, dekorací, zázračných přípravků proti skvrnám.. Naopak jsme strašně řešily, co všechno bysme si nepořídily, protože je to šmejd a k ničemu.. :-))) Do teďka na to vzpomínám, bylo to fakt super. :-)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    EETEE: já taky :)super zvuk:)dělám to dodnes:)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    já když byla malá a došel nějakej šampon, taxem naplňovala vodou ve víčku tu flašku ve vaně a snažila jsem se být co nejpřesnější a nepřelejt abych jí naplnila na co nejmíň víček:))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MYS_USATA: jo to mi připomnělo, jak sem vždy našla stránku na kterých byli obrázku těch garáží pro auta, s myčkou bezninkou a výtahem a já vydržela hodiny se na to koukat a představovat jak tam čepuju, myji auto a jezdím z patra do patra...)) (ted už mám auto, a garážový stání v -4)))
    FELIS
    FELIS --- ---
    no, kdyz uz jste u toho koupani...
    Me vzdycky hrozne bavilo michat sampony (a ze jsme jich jako 5ti clena rodina meli v koupelne dost) a jeste bylo super, kdyz byly ruznobarevny...a pak si to namatlat na hlavu :). Nedavno jsem si tuto malou radost pripomela a doprala :)))))
    EETEE
    EETEE --- ---
    MYS_USATA: Tak to já taky...
    Katalogy projíždím do dnes, jen už z toho nedýchá taková ta nedostupná "tuzexová" atmosféra... :-)

    Saponát, fuj! ;-D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Ale teď jedna super vzpomínka - jak jsme se sérou prohlížely tlusté katalogy Otto, kde bylo vše od oblečení po záclony a hračky - a vybíraly si, co rozhodně "musíme mít".
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    EETEE: a já jako malá čichala tajně saponát :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    RUSALKA: Já dlouho neměla vanu, tak jsem odvykla napouštět... :-(

    Ale určitě to zase zkusím! ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam