• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    já zase miluju, když otevřu novou plechovku s tenisákama :)) v tomhle ohledu jsem asi feťák, ale nový tenisáky mi hrozně voněj :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Těmi vůněmi jste mi připomněli pocit čerstvě vymalovaného pokoje Polarem.
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    …je zvláštní, jak se různí lidé dívají na stejné věci…tak třeba dnešní ranní déšť…většina lidí se choulila pod deštníky a mezi zuby cedily nadávky na pokažené počasí…ale jsou i tací, kteří vidí v šedivé obloze zachumlanou peřinu, která jen tak líně sní o nebi nad sebou…a to se pak každá kapka změní v padající hvězdu, která se k nám snáší, aby se pokusila splnit naše přání…

    …je každém, jestli bude moknout v dešti nebo tančit mezi padajícími hvězdami…
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MISHAAA:
    FELIS: Já mám mapama vytapetovaný schodiště a nejenom mně se stává, že se uprostřed schodů zastavím a koukám do nich. Většinou jsou to takový ty plánky, co dávají zadarmo v turistických informacích - takže skoro všechno místa, kde někdo z nás byl. Takže koukáme a vzpomínáme.
    FELIS
    FELIS --- ---
    MISHAAA: jeee, to mam taky :)
    ze zemepisu jsem mela vzdycky jednicky :)
    MISHAAA
    MISHAAA --- ---
    já si ráda prohlížím mapy, prostě jen tak...nejradši Prahy...moc se mi stýská...
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Trhaní korbáčíku na vlákénka, jeho jezení vlásek po vlásku.
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Dlouho jsem přemýšlel, co dělám nezvyklého, protože něco určitě dělám, jenže mě napadlo z poslední doby jen tohle. Ale byla to jednorázová akce, tak nevím, jestli se to sem hodí...
    -odkaz-
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Nevim, jestli se to u vas doma taky tak delalo, ale vzdycky, kdyz mamka udelala bramborovou kasi, tak se pak i v hrnci dala do postele, do perin. A ja vzdycky prolejzala periny a hledala jsem tu kasi.. Krasne to vonelo a navic ta postel byla uplne vyhrata :)).
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ICOUCH: občas nějaká noční vysílání z archivu, ale stanici nevím, poslouchala jsem v cizím autě
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    MYS_USATA: A to se ještě furt hraje? Na kterejch rádích třeba?
    GAF
    GAF --- ---
    EETEE: přesně!
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    EETEE: Opavia blééééé, Horalky jsou to pravé! :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    GAF: Nejlepší jsou Horalky od Sedity, mám vždycky radost když je někde objevím. V průsvitném obalu s modrými hořci... :-)
    Od Sedity mají opravdu "tradiční chuť"!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Poslouchat rozhlasovou hru... Nejlíp někde na chatě... To si vždycky vzpomenu na tátu, jak sekal dříví a rozdělával kamínka ve srubu, a večer jsme ladili rádio...
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Vůně lihového vařiče... Stačí trocha a hned je mi zas 5, jsem s našima na vodě a mamka smaží lančmíd.
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    sahnout si na maly tlustoucky kapri mimina (5 cm), ktera se muzou v houfu pretrhnout v touze o drobecky...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Pozorování reakcí mužů na ulici, když v jejich blízkosti projde hezká slečna. :-)
    GAF
    GAF --- ---
    Když (znovu) objevím v obchodě nějakou potravinu buď stejnou a nebo hodně podobnou nějaké zapomenuté z dětství.
    FELIS
    FELIS --- ---
    jit od kadernice s novym povedenym ucesem a pripadat si, ze vam patri cely svet :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam