• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    ANIQUE: to je VELKÁ radost:)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Když člověk dokončí práci, která trvala několik desítek hodin...:)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    všem chlapům koukám na palce od nohou zda je mají chlupaté - nic to pro mě neznamená, ale vždy když mohu, tak si to ověřím :c))
    WOAM
    WOAM --- ---
    3L1NK4: Jo, anebo když to visí na šňůře na balkóně a člověk tím může procházet a kolem něho je všechno chladivý a provoněný. A pokud jde o boření hlavy do prádla, strašně skvěý jsou sušičky, co tu mají ve Švýcarech. Vytáhneš to a je to voňavý, suchý, jemný a teplejší než ruce.... člověk by se v tom rozpustil a usnul.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    dneska jsem se probudila driv nez ON, nemela jsem silu vstavat, tak jsem si sedla do rohu postele a koukala jak na nej dopadaj paprsky vychazejiciho slunce... ty se pak zacaly pomalu prelejvat i na moje nohy... a ja mela hroznou radost ze nemusim vstavat
    FELIS
    FELIS --- ---
    Poteseni mi prinasi sahat na krasne (idealne cerstve) ostrihany zivy plot. Tvar je mi jedno :)
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    Ja hrozne rada ocichavam cerstve vyprany pradlo. Kdyz je jeste vlhky a krasne voni, zaborit do nej hlavu :))
    HELA
    HELA --- ---
    topinky! teď jsem u táty objevila topinkovač a znovuobjevila jídlo mého dětství:) a kromě toho jsou hrooozně dobrý:D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    hrozně ráda si prohlížim koupelnovou poličku mýho chlapa... kloužu očima od jedný lahvičky k druhý a srdíčko skáče radostí, že existují i muži, kteří o sebe dbají a přitom nevypadají teple :))))) navíc se při tom cejtim trochu líp i vzhledem k nekonečnýmu množství kosmetiky, který vlastnim já :D
    WOAM
    WOAM --- ---
    Už douho, několik let, kupujeme domů ten samej uzenej sýr (je v hnědým obalu s obrázkem myšky a sýru) a včera jsem si na něm všimla hrozně pěkný maličkosti. Dole na okraji přední strany obalu je tam napsáno takovým maličkým písmem: "Řekněte sýr! :-)" =)) To je tak hezký... =)
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    a ja vuni koleji a prazcu :) cestou vlakem si otevru okno, citim ten ter a dalsi prisady, sleduju sbihajici se koleje, draty, nadrazacky baracky, a posloucham muziku - a zrovna soundtrack z amelie je k tomu moc fajn!
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    Vůně benzínek. I když už je to dávno, kdy jsem stopovala, pokaždé, když vystoupím na benzínce, mám pocit, že jedu někam daleko :-)
    HELA
    HELA --- ---
    jedna malá radost z nedávana, kterou jsem sem chtěla napsat a zapomněla:

    pod kopcem od domku, kde bydlím, je panelákové sídliště. Jeden panelák teď zvenku rekonstruujou nebo něco takového, a asi aby z něj nepadaly kousky, je omotaný takovou poloprůhlednou napůl plachtou, napůl sítí... a když foukal vítr, běžely po ní vlnky, vypadalo to úchvatně, jako plachta, nebo jako vlny na moři. Jako by ten panelák někam plul:)
    HELA
    HELA --- ---
    MISHAAA: tak ráda takhle "cestuju" po mapách, po všech možných zemích... představuju si, jaké by to tam mohlo být. a taky prohlížím mapu Prahy, když jsem dlouho jinde a stýská se mi a chci domů:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    já zase miluju, když otevřu novou plechovku s tenisákama :)) v tomhle ohledu jsem asi feťák, ale nový tenisáky mi hrozně voněj :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Těmi vůněmi jste mi připomněli pocit čerstvě vymalovaného pokoje Polarem.
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    …je zvláštní, jak se různí lidé dívají na stejné věci…tak třeba dnešní ranní déšť…většina lidí se choulila pod deštníky a mezi zuby cedily nadávky na pokažené počasí…ale jsou i tací, kteří vidí v šedivé obloze zachumlanou peřinu, která jen tak líně sní o nebi nad sebou…a to se pak každá kapka změní v padající hvězdu, která se k nám snáší, aby se pokusila splnit naše přání…

    …je každém, jestli bude moknout v dešti nebo tančit mezi padajícími hvězdami…
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MISHAAA:
    FELIS: Já mám mapama vytapetovaný schodiště a nejenom mně se stává, že se uprostřed schodů zastavím a koukám do nich. Většinou jsou to takový ty plánky, co dávají zadarmo v turistických informacích - takže skoro všechno místa, kde někdo z nás byl. Takže koukáme a vzpomínáme.
    FELIS
    FELIS --- ---
    MISHAAA: jeee, to mam taky :)
    ze zemepisu jsem mela vzdycky jednicky :)
    MISHAAA
    MISHAAA --- ---
    já si ráda prohlížím mapy, prostě jen tak...nejradši Prahy...moc se mi stýská...
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Trhaní korbáčíku na vlákénka, jeho jezení vlásek po vlásku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam