• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    ELS
    ELS --- ---
    TAMARIX: Joo, taky pamatuju. Dostala jsem ho žel jen jednou, páč jsem ho ve své dětské nevědomosti vylila do vany celej... :))
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    TAMARIX: Já snad budu brečet! Díky! Tohle byla moje nejoblíbenější hračka, když jsem byla škvrně. Vozila jsem ho všude sebou. Ale hlavně, když jsme jeli na vodu, uvázala jsem mu do závitu provázek a on pak plul vedle lodi. A někdy se tak zadařilo, že udělal pár pohybů jako skutečný delfín a to jsem pak byla nejšťastnější... Ještě jednou díky.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    TAMARIX: No to je souprava - pěna i s plavidlem - to nemá chybu. Vyrážím do Tety!
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Včera jsem si oživila velkou malou radost z dětství. Napustila jsem si vanu s pěnou a dělala jsem si v tý pěně chodbičky. Příště to chce kačenku nebo lodičku, aby tím proplouvala.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONROE: Ale stejně jsem hrozně zvědavá, to je lžička nebo co? Mně to připomíná nějaký nástroj, šroubovák nebo tak. :-D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONROE: Já tomu nerozumím, co je to černé na druhé a třetí fotce? Pokud jde o kávovou pěnu, ta mě taky uchvacuje.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    jít z práce domů!!!teď! čau...:)
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    koukat se na bílá oblaka a vidět v nich různé tvary, bytosti a výjevy :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ANIQUE: Podobný zážitek včera při hlazení malých králíčků - měli naprosto sametové kožíšky :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    ANIQUE: Patnáct, no pane jo... Mám zkušenost jen s šesti miminky od džungaráků, ale je to úžasně něžná malá radost... ;-)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Jojo, vyklízet klec potkaní mamince a držet v rukou 15 miminek najednou:) ....ještě slepých:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GABBIANO: žel pak už jen tvrdá realita :D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    LUCIASHECK: a potřetí? Ještě něco lepšího ;-)?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    když se probudíte, dozvíte se, že ještě můžete spát a až se probudíte podruhý, čeká na vás snídaně do postele :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Včera večer jsme vyrazili do Slávie. Živá muzika (piano), lidi, hrnoucí se po představení z Národního, prostě atmosféra. To něco nepopsatelného, co je ve zdech, ve vzduchu, v nábytku. Navíc jsme tam byli s jedním báječným starým pánem, který nám líčil, jak tam chodil jako studentík. No prostě hodně velká malá radost. Mám z toho ještě dneska takový povznesený pocit.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    koupit si pár braníků/flašku vína, vybrat ten nejslunečnější den dokud to jde a jít na šlapadla na celý odpoledne, ať to stojí co to stojí....musím než bude zima!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Mám ráda pocit očekávání. Když se na něco těším. Třeba vím, že někdo přijde v pět a strávíme hezké odpoledne. Tak už od rána mám skvělý pocit a čím víc se blíží pátá, tím je moje duše rozjařenější.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    ... vezmu si novou knizku a posloucham k ni muziku... citim jak me rozehrivaj rytmi a unasi dej, vse se prolina a zvazuje do hromady... nejuzasnejsi na tom je, kdyz si pozdeji pustim tu konkretni hudbu vraci se mi obrazy a pribehy prozite v knize...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Když jsem byla předevčírem s kamarádkou a jejím ročním synkem na pískovišti... postavit co největší hrad a uchránit ho před ostatníma dětma:) Byla jsem tak zabraná do hrabání se v písku a zpevňováním opevnění, že jsem si ani nevšimla příchodu mého přítele... Pak ten písek za nehty a v botách a pocit naprostého odreagování...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    zakoupením termohrnku se sbírka mých malých radostí rozšířila o pití teplého čaje s citronem kdekoliv venku
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    jedna z mála věcí kvůli kterým se těším na zimu - pořádně se nabalit a jít na dlouhou večerní procházku studenou rozsvícenou Prahou, nejlíp když vám křupe sníh pod nohama
    a vaření litrů a litrů svařáku při kažý příležitosti:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    koupila jsem si včera blzám na rty a když jsem ho napatlala, probudily se ve mně všechny vzpomínky na dětství... ten balzám voní přesně jako zubní pasta Perlička :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam