• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    mě baví jet v noci vlakem a koukat do krajiny,
    anebo autem na daleký výlet a poslouchat přitom rádio
    SUKULI
    SUKULI --- ---
    to mně dneska udělalo krásně na duši vidět, jak se sám od sebe spustí list ze stromu a pomalu se snáší k zemi jako pírko...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    vzdycky mi udela radost nejakej nevsedni vizualni vjem, kdyz vidim neco neobvyklyho (byt je to prkotina), co beznej nudnej den povysi na daleko zajimavejsi.
    sel jsem pesky z chaty a v okrajove casti mesta v jedne ulicce mezi stromy a domy, jsem videl v dalce jakejsi mumraj deti a dospelych. byl jsem dost daleko a nemohl jsem rozeznat, co se tam deje. jakmile jsem se dostal trosku bliz, bylo mi to hned jasny, ty deti mely zapaleny lampiony. jak jsme se dostali k sobe, musel jsem tim davem proklickovat a porad jsem tem detem cumel na ty krasne svitici lampiony a porad se za nema otacel. bylo to puvabny.
    MARI
    MARI --- ---
    moje malá radostná úchylka: v divadle nebo v kině hladím přítelovu ruku. skoro celé představení.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ANIQUE: jedna z mých oblíbených činností na táborech, adapťácích a tak - na odměny - flašky z alobalu vytvářet skulptury, dá se to krásně tvarovat naprosto do čehokoliv.
    XTREE
    XTREE --- ---
    EETEE: v tom bych nevidel problem :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    XTREE: ...naučím někdy v hospodě, když seženeš ten papírek z cigár... ;-)
    XTREE
    XTREE --- ---
    MONIOUS: me by to zajimalo taky :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    MONIOUS: JAK? :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Anebo strašně rychle zrušit tabulku čokolády a udělat z alobalu panáčka a pak s ním sehrávat různý blbiny..:) Ten poslední přišel o ruku:/
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    LUCIASHECK: Jako malá jsem ten vosk kousala jako žvejku ,)!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MONIOUS: jo :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    otevřít si bejbybél a postupně sloupávat ten voskovej obal :)))
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    Včera, když jsem myla nádobí, na pánvičku jsem dala víc jaru a jak to udělalo strašně hustou pěnu, kreslila jsem si v ní houbičkou. A každej obrázek šel vždycky snadno smazat a mohla jsem začít s novým.

    Je to trochu prasárna a taky trochu plejtvání, ale radost mi to udělalo :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SUKULI: ...úplně rozumim....

    nebo loupáky kdysi...
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    ...dojíst slané tyčinky, naslinit si prst a vyzobávat zbylé krystaly soli, které zbyly na dně vaničky...
    FELIS
    FELIS --- ---
    RANDOM_NIGHT: ¨tak to mame stejny :) a pak jeste myti nadobi :) ja si u toho odpocinu...
    WOAM
    WOAM --- ---
    RANDOM_NIGHT: Takové knihy ještě dneska jsou??
    SUKULI
    SUKULI --- ---
    něco dočíst (nejlépe učební ateriál) a pak s radostí zavřít knihu a jen tak se na ní chvíli dívat s pocitem "já jsem tě překonala!"
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    pouštět draka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam