• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MASOO
    MASOO --- ---
    mam rada drobnosti jako vzbuzeni se tesne pred budikem, protoze ho nemam rada a pripadam si pak vic vyspala. kdyz prijdu domu a kluci uvarili. kdyz se na me oba smejou a nemusime si nic vysvetlovat, vime, ze vse je tak, jak ma byt. pohlazeni jen tak mimochodem, protoze se mame radi. moment, kdy jeden neco rekne a druhej to dokonci. pisek. krupani snehu. potesi me, kdyz prijdu na zastavku a prijede bus/tram. ridic, kterej pocka na nekoho, kdo dobiha. ridic, co mi da prednost na prechodu. nebo naopak, kdyz ridim ja. slusnost v malych beznych dennich situacich. barvy na obleceni lidi okolo me. nausnice. nature radio:) materialy co mam rada, kdyz si muzu hladit svetr nebo vlasy. on a ty letmy momenty, pro ktery stoji za to zit. ale i ty ctvrtecni vecery.... pocit, kdyz skocim do vody, primo v ten moment. ten okamzik, kdy vytece voda z ucha po delsi dobe, kdyz si treba lehnu na bok. malinovka. chozeni na boso. rana na openairu - svitani. moment, kdy zapnou zvuk. moment, kdy ho vypnou - je zvlastni. vzpominky, zablesky, vune. lezeni v nove povlecene lehce vonici posteli (prave ted) a mnohem vic;)

    /diky za tohle auditko/
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    GABBIANO: To je super! Tak zkusim zitra vzit cestu pres most!
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Dnes jsem po dlouhé době šla po Čechově mostě. nejdřív jsem si myslela, že jsou na sloupech nalepené plakáty, když jsem přišla dřív, zjistila jsem, že někdo sloupům upletl a uháčkoval svetry, evidentně ruční práce:
    WOAM
    WOAM --- ---
    Včera jsme se s mým milým sebrali a šli na procházku. Směr: kousek za městem zamířit libovolně k obzoru přes několik zasněžených polí do úplnýho neznáma. =)) Člověk měl pocit, že se snad zalkne tou volností. =) Nádhernej pocit.
    HELA
    HELA --- ---
    vést s někým, kdo je mi blízký, rozhovor pomocí skoro nepostřehnutelných gest přes místnost plnou lidí a perfektně si rozumět:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ANIQUE: a cim ty cesticky delas? :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MONIOUS: to dělám občas i s tím starým

    (mimochodem, fructis na barvené vlasy, co má v sobě brusinky, nebo co, to je vůůůně!!)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Dneska jsme v naší španělský vesnici (cca 70 km od Madridu) potkali českej kamion a řidič zoufale bloudil. Tak jsme mu česky poradili.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: Já si ty cestičky strašně ráda dělám do pěny u kafe...
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: jinak zbožňuju si na chleba namazanej máslem pomalu lžičkou dělat cestičky z medu :)
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    vcera kdyz jsem vstavala tak mi muj drahy hbite podaval kalhoty, který nosim podoma a jak si je tak nandavam cejtim, ze je neco v kapse... nastrazil mi tam kindervajicko :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Být sama se sebou sama sebou!
    GLOBALALOBAL
    GLOBALALOBAL --- ---
    Pobíhat nahej za letní bouřce v ovocném sadu..pecka!!
    FANAE
    FANAE --- ---
    GABBIANO: To mi pripomina jeden opilej rozhovor po treninku, kdy nas mistr pronesl nejvetsi moudro "nikdy - NIKDY se nevsazejte s zenskou, kdo dal docura" :))) Pravdu ma ten pan:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONIOUS: Musím někdy dát závod se svým mužem. Pak poreferuju.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONIOUS: No nekecej, to mě musíš naučit! :-D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONIOUS: To ale holky nemohly mít šanci, ne?
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    JIMMY23: To mi připomnělo disciplínu, kterou jsme vymyslely s kamarádkou: čůr daleký. Jjelikož jsme byly holky, byl na to potřeba kopec.
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    čůrat do sněhu to je pohoda a malovat obrazce
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONIOUS:
    LIQUID_SOUND: Dovolím si s vámi nesouhlasit, mě dramatické okamžiky nadchly! Hudbu bych rozhodně neměnila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam