• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SOCONUSCO: já mám ráda vůni sfouknuté sirky
    SOCONUSCO
    SOCONUSCO --- ---
    Už od dětství mám ráda vůni kouře po sfouknuté svíčce.
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    nápis: Váš email byl úspěšně odeslán.
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    ...dneska jsem na ulici potkal zaparkovaný kolo...na tom by nebylo až tak nic zvláštního, ale to kolo mělo místo řídítek volant...ve stále uniformnějším světě je fajn vidět, že stále existují lidé, kteří to mají "jinak":)...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RANDOM_NIGHT: my jsme měli v kuchyni takový lichoběžník, který vznikal zasvícením slunce mezi baráky... každý rok se na to čekalo a pak se volalo, že "sluníčko je tady" :-)

    Já tenhle klub prostě miluju
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    v noci s deštníkem procházet se prázdným vítkovem a poslouchat kapky na stěnách deštníku
    FELIS
    FELIS --- ---
    divat se na lidi v MHD a vymyslet si, cim jsou, kam do prace jedou nebo co studuji?
    Takze jestli si vas bude v metru/tram/busu nekdo prohlizet zvlast po ranu - jsem to ja :D
    EETEE
    EETEE --- ---
    Zvuky ptáčků, jejich podvečerní prozpěvování když už vzduch voní jarem a teplem! :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Vcerejsi prochazka nocni Prahou, kdy jsem poslouchala, jak v ruznych podloubich domu vydavaji podpadky lodicek ruzne zvuky :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MASOO: .. ano, doteky něhy a objevování, bez dalších "aktivit" ..
    MASOO
    MASOO --- ---
    vubec dotykat se....ja jsem se ted dostala do situace, ze prozivam velmi intenzivni doteky, ktere jsou pro me nove a staci uplne...je to tak intenzivni, kdyz to nema pokracovani k dalsim "aktivitam"....

    osobne si nejvic uzivam to objevovani
    FELIS
    FELIS --- ---
    GABBIANO: ano ovsem - dospely, krasny, nezny, vasnivy (aha to uz k tematu tak nepatri) muz :-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    FENG_HUANG: Nebo v antikvariátu! Já jsem jednou našla v rumunském slovníku obal od rumunské čokolády. Dodnes ho tam mám jako záložku.

    FELIS: Uneseme a úchylný mi to nepřipadá. Pokud ten penis patří dospělému živému muži.
    FELIS
    FELIS --- ---
    GABBIANO: me to neprijde uchylny...

    to ja mam jednu uchylnou malou radost. Uz nekolikrat jsem to sem chtela napsat, ale vzdycky jsem si to rozmyslela, ale tak dnes... Snad to unesete :):

    Moji malou uchylnou a intimni radosti je, kdyz se me na zadech dotyka neztoporeny penis ...kdyz ona je ta kuzicka takova heboucka nooo :)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    V knihovně si vypůjčit nejstarší možné vydání titulu který chci. A při navrácení knihy v nich zanechat cosi, lístek s básní, účtenku, vypsaný spoje vlaků,... Zároveň miluju, když něco takovýho najdu v knize po někom jinym a pak si jenom představovat co to asi bylo za člověka...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    GABBIANO: Ne, v tomhle klubu se přece nemínusuje. Co je špatného na tom, že mi způsobí radost, když na mě v záplavě hovadin vykoukne mimino? A třeba někoho, koho jsem už dlouho neviděla a ani jsem nevěděla, že to dítě čeká? To přece JE radost. Rozhodně to není úchylnější, než když Amelie počítá orgasmy.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    dneska při cestě do práce jsem viděla dva pejsky, takový bíločerný voříšky, jak čekali na páníčka před vchodem do sámošky, oba dva úplně stejní, stáli před dveřmi a vrtěli ocásky. takový srandovní to bylo:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Fotky novorozeňat na facebooku.
    HELA
    HELA --- ---
    MASOO: to mi teď připomnělo:) Před oknem do mého pokoje stojí dvoupatrový dům, takže sluníčko se v zimě schová za ně a svítí mi dovnitř jen dvakrát denně na chvilku, když je na jedné nebo druhé jeho straně. A když jsme tenhle týden přijela z koleje, ráno mě probudilo světlo, které trvalo dloouho... došlo mi, že se konečně vyšplhalo dost vysoko na to, aby svítilo nad střechou toho baráku a byla jsem z toho až směšně šťastná, jako by ze mě něco spadlo... a ještě teď mám pocit, že yb to chtělo oslavu:)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nosit do čekáren u doktorů přečtené časopisy a pak se koukat, jak si je lidé hned berou a čtou si a tváří se daleko příjemněji, než když tam předtím jen nervózně seděli :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam