• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    MONIOUS: to se mi hned lip vstava:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Jsem u moře a chodím v tom mokrém hladkém písku, kde se dělají stopy, které v příští chviličce moře zase uhladí. Připadám si jako blázen, ale vydržela bych takhle chodit a pozorovat ty stopy snad celé dny.
    HELA
    HELA --- ---
    dneska někdo v tramvaji hrál na foukací harmoniku:)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Kdyz zfoukavam z uschnuty pampelisky paraplicka tak, aby tam zustalo jen jedno, posledni. Tomu pak preju stastnej let a koukam kam az doleti..
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    mám rád, když objevím poetiku i na místech, kde by ji člověk opravdu nehledal:

    tak třeba taková železniční zastávka Hněvice, kdesi v polích:



    takže nejen hvězd je nebezpečno se dotýkati:)
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    padající listí na podzim

    ranní pohlazení slunce v létě a cvrčci, když usínám

    přikrytí dekou od něj v polospánku

    ,,maminko" i 300x za den od syna...


    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    kdyz jsem jela z marjanky na malostr. namesti v tramvaji uplne sama, krasne jsem si zazpivala:)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když se vzbudím uprostřed noci, kouknu na mobil kolik je vlastně hodin, a tam bliká SMSka od něj... :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    URTSCHA: z prirucky pro alergiky: Alrgici na ryby by se meli vyvarovat olizování poštovních známek protože jedna z přísad známkového lepidla jsou rybi kosti...fujky!!!!
    EETEE
    EETEE --- ---
    Poslední dobou mi činí radost mytí rukou, když přijdu domů "olezlá" z dopravních prostředků.
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    VEENA: ja jsem ted oblizovala na poste 20 znamek, prestoze mi pani nabidla "vlhcitko" (aneb nevim, jak se to jmenuje)...uzasny!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    radost kdyz si do autoradia dam nepopsany CDcko a zjistim ze to je CDcko ktery hledam uz leta a na nem najdu supr pisnicku. slapnu na to a pripadam si jak James Dean v Rebelovi bez priciny....
    VEENA
    VEENA --- ---
    Mám takovou malou radost, když si vždycky vzpomenu, jak chutnalo lepidlo ze známek a obálek :)
    WOAM
    WOAM --- ---
    tak nějak... mám pocit, že to sem taky patří:
    BETHSABETH
    BETHSABETH --- ---
    zalézt si pod vlněnou deku,s pořádným hrnekm čaje,a dobrou knihou... a v tu chvíli je mi jedno,i kdyby venku padaly trakaře :) nebo pozorovat motýla,nebo včelu,v jejich denní honbě za nektarem :) ležet jen tak na louce,mít zavřené oči,a poslouchat svět kolem sebe - ptáky,hmyz,šumění větru v listí stromů... nebo cítit teplé kapky deště na svých pažích... je toho víc,ale člověk,co se neumí radovat z maličkostí,neumí žít :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    Cítit vůni žní :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    videt to, co ostatni v tu chvili nevidi...
    treba jako to pirko vcera v metru, ktere se vlnilo vzduchem. Zvedlo mi to naladu :-)
    ELS
    ELS --- ---
    Taková malá velká radost je slyšet vždycky pískání sýkorek, kterak obletují krmítko se zavěšenou lojovou koulí, a nedaj pokoj ani potom, co jí vyzobou. (a to jsme se zezačátku báli, že ty ptáci blbý budku ani neobjeví :)) Teď máme co dělat, abychom stíhali doplňovat :))
    OWIEN
    OWIEN --- ---
    Zachumlat se do čerstvého povlečení.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ...ted k tem radostem pribylo i datum a cas meho predchoziho prispevku. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam