• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    EETEE: když jsem byl malej, tak jsme u dědy v Beskydech vždycky vylezli na vrcholek kopce v bukovym lese, kde byla skála a od ní vedlo dolu koryto vymletý vodou. Jak nahoře foukal vítr, tak postupně sfoukal většinu listí z lesa do toho koryta a bylo ho tolik, že dokud bylo suchý a načechraný, tak tam člověk mohl skočit a zmizel a pak se jim mohl dolu z toho prudkýho kopce prohrabovat jakoby plaval. Vždycky jsem se na to těšil jak malej jarda.
    LIONA
    LIONA --- ---
    EETEE: To miluji z celého podzimu nejvíce. Pak ještě pohled a barvy liští co ještě nespadalo.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Brouzdání v podzimním barevném listí... :-)
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    zkoumat mapy a plánovat trasy, zakreslovat do nich kudy jsem jel nebo kudy bych chtěl jet. Když se hodně nudim, tak si plánuju třeba různý cesty kolem světa, který stejně nikdy nepojedu, zjišťuju si věci o různejch městech a vžívám se do toho, že tam jsem.
    FELIS
    FELIS --- ---
    Po dlouhe dobe bydlim zase v podkrovnim byte a uplne jsem zapomela, jak je krasny poslouchat dest bubnujici do stresnich oken :) (zvlast kdyz usinate)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    2ADELL3: tak tak sem cekala kdo to rekne :o))
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    MADELEINE: to dela vetsina..imho;)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    WOAM: .. a to pozitivno, co v tom slyšíš je např. u mne vzpomínka na dětství, kdy bylo všechno krásný a bezstarostný :o)

    GABBIANO: .. to není ujetý, je KOSMICKEJ pocit!

    ICOUCH: TY TO DĚLÁŠ TAKY???
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Nezištný dětský úsměv, třeba teď v tramvaji..
    FELIS
    FELIS --- ---
    Hrabat se v krabici Vzpominek a nachazet stare dopisy, podepsane pivni tacky, prvni dudlik meho ditka, pohledy z lasky, jizdenky z cest, diplomy, rucne vyrobene darky, permice ze super lyzovacky, stare skolni fotografie, presskarty, zdravotni dokumentaci, kdyz jsem byla 2v1, prospekty z Aquaparku na Gold Coast a dalsi drobnosti - ty niterne a na prvni pohled bezcenne veci, ktere vam ale vykouzli usmev na tvari, protoze pripominaji chvile, kdy jsem byla... no, asi stastna ...a zaroven je to nadeje neb vim, ze se Vzpominky budou utesene rozrustat o dalsi a dalsi a dalsi....

    Asi si koupim truhlu :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    miluju pocit volnosti, když jdu od kadeřnice se zkrácenými vlasy. Báječně šustí a jsou takové svobodné
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SEMTELE: a po ranu tlapkajici nohy synatora , nakoukne a ja delam jako ze spim a tlapkani se zase vzdali na chvilku po chvili uz to neprojde a se smichem prohlasi ty nespis!!!!
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    SHMAIDA: to mě těší hlavně v noci když nemůžu spát :D
    OTOME
    OTOME --- ---
    dneska jsem šla pod nějakým stromem, s takovými těmi vrtulkami se semínkem a zafoukal vítr a hodně těch vrtulek se ze stromu uvolnilo... pořád trochu foukalo směrem, kterým jsem šla, koukala jsem nad hlavu a vrtulky lětěly nade mnou stejnou rychlostí, jako jsem šla... úplně, jako by mě doprovázely :-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SEMTELE: zvuk, kdyz pes tapka po plovouci podlaze :)
    HELA
    HELA --- ---
    Nedávno jsem byla u nové imunoložky, a tak jsem se bála, jaká bude. Udělalo mi radost, když jsem tam přišla a ona mi podala ruku a představila se - takové malé gesto, ale dává najevo, že pro toho doktora není pacient jen další kus k odbavení, ale člověk... Po velkém lítání po doktorech poslední dobou, kdy jsem ten pocit měla často, to bylo fakt moc milé :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    V lednu umřel děda a já jsem si dala přecevzetí, že se budu o to víc věnovat babičce. Teď si své návštěvy u ní nahrávám. Je strašně zajímavé, jak vykládá o svém mládí a tak.
    FELIS
    FELIS --- ---
    EETEE: Mila a Anita, akorat Anitu maj malo kde...
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes mně potěšila tak jedenáctiletá holka v metru, sahala do kapsy pro lízátko a na prst se jí "nalepil" kousek obalu od oplatky Mila (sama o sobě malá radost!). Ona na to tak koukala a pak si ten kousek lepila z prstu na prst a prohlížela, jak ta statická elektřina funguje...
    Potěšilo mně, že to dělá i někdo jiný. :-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    ... naschval upoustet paru tlakovemu hrnci :)
    Tak nejak mam pocit, ze i zaroven me se ta para upousti :D
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Já mám ráda, když mám ve sluchátkách oblíbenou hudbu a "točim" si k ní vlastní klipy z toho, co zrovna vidim okolo. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam