• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    OTOME: Zrovna jsem si dneska ráno při konání téhle radosti říkala, že se to tu letos ještě neobjevilo, a že to sem po příchodu z práce lípnu... :)
    OTOME
    OTOME --- ---
    jít brzy ráno do čerstvě napadaného sněhu a být první, kdo v něm zanechává stopy :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Teplej chleba.
    WOAM
    WOAM --- ---
    Nechat si od někoho, koho mám ráda, nakreslit nějakou drobnost fixou na kůži (klidně na místo, který nikdo neuvidí - třeba záda nebo koleno) a těšit se tím při každým převlíkání a sprchování několik dní. (i to někomu naopak kreslit)
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    Při velmi dobrý náladě jsem se vždycky točila na židli, hlavně mě to bavilo na té od klavíru, když jsem byla malá. V pubertě jsem se točila na počítačový, je fajn, si po tolika letech vzpomenout a zkusit si to znovu, s kolenama místo zadku, kterej trčí ven :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FENG_HUANG: To je velká radost. To sem nepatří.:)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Vidět krátce po šesté ráno na autobusovém stanovišti kluka, který nejde, ale skoro až tančí a všelijak se při chůzi pohupuje, nejspíš do rytmu hudby. Působil jak zjevení mezi ostatními lidmi, kteří se zpruzele ploužili do/z práce a u kterých je poznávacím znakem pomalá monotónní chůze a shrbená záda:-)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    kdyz mam novou barvu, nebo strih a behem dne na to zapomenu a pak jdu okolo zrcadla a vsimnu si a rikam si, ze je to pekny :)
    (v idealnim pripade, samozrejme)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Noční jízda autem lesem - Když si stíny pohrávají s vaší představivostí, z rádia vám hraje nějaká super hudba a na silnici jste už jenom vy :)
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    GABBIANO: Ano, to jsem tím myslela :-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    RANDOM_NIGHT: Říkala jsem si, že to musí být minimálně dvě hodiny. Každopádně jsi rychlá, mně by to zabralo víc. A nechtělo by se mi tak brzo vstávat. Trochu ti závidím tu pevnou vůli.

    RICARDERON: Ujišťuju, že téměř v padesáti je to úplně stejná radost.

    ROLNICKATA: Ideální je spřízněná duše zkřížená s láskou. A vím, že to existuje, jednu takovou jsem našla. Ale trvalo mi to dlouho.
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    Objevit v obchodě svetr, který jsem sem si pro cenu 850,- odmítl koupit, ve slevě za 79,-.
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    Najít svou spřízněnou duši je nad všechny lásky světa.
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    BAMBOT: Tak v takomto prípade aj roztiahnem ruky. Nech si s vetrom zmeriam silu
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Ta radost ještě po třicítce produpávat bubliny na zamrzlejch kalužích a divit se, že je noha suchá.
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    TYPHUS: když je čas od času taková ta veliká vichřice, tak je skro kosmonautský pocit do toho větru se "opřít" - prostě si jakoby sednout nebo se naklonit proti větru a užívat si, jak tělo drží vzduch
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    po roce wifi v bytě jsem objevil kouzlo přenášení noťasu!
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Dneska jsem se sklouzla po prvni letosni zamrzle louzi. Kraasa!
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    Postáť chvíľu v studenom vetre a nechať sa ním hladiť po tvári
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Vcera jsem se videl s kamaradem u nej v praci a byl tak veselej ze jsem z toho mel fakt radost a ten pocit mi vydrzel cely den
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam