• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Včera jsem si ostříhala svou první ovci! Vypadá jak debil! :-)
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    sedet v zaslunenym okne plnym bylinek a kytek a pit ledovou okurkovou vodu... nejlepe k veceru kdyz uz to tolik nepari a slunce zapada....a nasavat ten jarni vzduch podvecerni..
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    projizdet se autem mezi tou spoustou zlute zaricich poli ;)
    DOG
    DOG --- ---
    Přibalit si do batohu pěknou knížku, víno, sýr a čerstvou veku, když člověka cestou z práce chytne neodolatelná chuť nahřívat se na vyšehradských hradbách.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    pít ranní kávu na terase na dece s batolícím se miminkem, dívat se na zelenou trávu a poslouchat ptáky.
    budu to muset dělat častěji.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    donést si domu točenou zmrzlinu
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Vcera prvni rande po letech, kdy na me ten "neznamy" cekal s kopeckovou malinovou zmrzlinou..
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    DOG: máme malý štěně a je vtipný, jak se kolemjdoucí neudrží (kolikrat takove vystajlované dámičky) a začnou dělat - ťuťu ňuňu, kučí kučíí, jééé majinkatý štěńátko, nebo přiblblé roztékající se pohledy....
    DOG
    DOG --- ---
    Dělat infantilní zvuky, když to na člověka přijde. Třeba se prohánět podvečerním sídlištěm na koloběžce a dělat hlasité "Huíííííí" či si koupit cestou z práce nějaké dobré pečivo a cestou při jedení si pobrukovat "Ňamiňami".
    U obojího ignorovat vyděšené kolemjdoucí.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    ten pocit, kdyz jedu rano otravena do prace, nandam sluchatka, pustím full on, rázem mám úsměv od ucha k uchu, mrazí mě po celém tělě a jsem na ranní orosené louce..na mě musí být pohled:D většinou to nevydržím a tak si k tomu naprosto uvolněnně potancovávám .)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    dneska byla DUHA!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Vitr fouknul, sukenku pozdvihl, krasne pozadi ukazal :) Mala radost taky radost :)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    sníst bonboniéru naposezení!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIASHECK: jelikož mě vzbudilo až to slunce, tak dobrý :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Posledni dobou chodim po ulici a strasne me bavi drzet klice v ruce a tocit si flashkou. (ma na to idealni tvar i vahu Pretec i-Disk BulletProof ;-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TOOMIX: u nas vriskaj uz dve hodiny pred svitanim, to moc radost neni :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    dnes v noci spaní u otevřeného okna, a ty ptáci co zpívali ráno při východu slunce
    AGNES_NITT
    AGNES_NITT --- ---
    TOOMIX: To mi úplně připomnělo, jak jsem včera venčila ségru a upletla si první letošní věneček z pampelišek. :) Taky taková moje malá radost. :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Ja bych ty vsechny pampelisky posbiral, a uvaril z nich med :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    letos prostě vezmu deku, jídlo, pití, lidi z koleje a uděláme si před školou piknik


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam