• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ta bezová štáva, co tu vyrábím..)

    a tohle všechno se mi vybavilo..:
    prababičin dům s bezem na zahrádce, krásný počasí s výhledem na sněžku, moje mamka v tričku s vycpanejma ramenama(ach ty 80léta), strašný smrad po bytě, a pak až do vánoc bylo co pít..

    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    WOAM: Plastový jsou naprd. ;-) V naší obci stojí továrna na pístní kroužky do aut a tatínkové domů nosili poctivé kovové, často na výšku 30 cm a více. Myslím, že na základě toho se pak začali dělat ty plasťáky.
    WOAM
    WOAM --- ---
    Dnes jsme s mým milým navštívili čínskou tržnici, kam běžně nestrčíme ani nos. Třicet korun nás stála tahle úžasná vstupenka do dětství:

    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    DOG: mohlo by to byť zaujívamé napríklad pri knihe Cannibal: The True Story of the Maneater of Rotenburg (http://www.amazon.com/Cannibal-True-Story-Maneater-Rotenburg/dp/0425200663) :D
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    DOG: Joo! Presne to jsem myslela .))
    DOG
    DOG --- ---
    RUSALKA: No jistě, běžně si po přečtení Restaurantu na konci vesmíru zaběhnu k vietnamcům do večerky pro kousek mluvícího telete a pak ho pojídám při poslechu skvostných recitálů vogonské poezie.
    "Ó fretná chrochtobuznosti!
    Tvé mikturace jsou mi
    Co zprudlé žvastopunksery na plzné včele..."
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    dnesni cesta privozem.
    ja: kdy vyjizdite?
    namornicek: az si nasednete!
    cestou voni reka, vlnky pleskaji o lodku, prede mnou zeleznicni most, za mnou vysehrad, ja jedu do prace. krasnej zacatek.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    DOG: :)) Ctes treba Stoparova pruvodce po galaxii? .)
    DOG
    DOG --- ---
    Při čtení beletrie se inspirovat jídlem, které postavy konzumují, a pak si ho v klidu doma uvařit. Člověk by nevěřil, jak zajímavá jídla objeví.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Koupila jsem si vcera knihu v antikvariatu, kterou jsem hledala poslednich par let a nemohla nikde sehnat, byla to takova srdecni zalezitost.. Nedockave jsem se vecer zacetla a hle..nasla jsem uvnitr vylisovany ctyrlistek a sedmikrasku.. Ty roky hledani za to staly.. :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Dneska jsem si připomněla kreslení medem na chleba s máslem .)
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    postavit se pod topol, opřít se o kůru kmenu a dívat se, jak "sněží" vatové jehnědy na už tak dost zasněžený palouček. odolat pokušení tu lepkavou cukrovou topolovou vatu ochutnat. požmoulat ji v prstech.
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    hezky voní ten déšť:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    tak takhle skvěle, jako právě teď minulé 2 hodiny, jsem si salsu ještě nezatančil :)
    KETA
    KETA --- ---
    sednout si na zaprazi a kochat se tim, jak krasne rovne prsi :) a pak se za utichajiciho destiku vydat na prochazku..
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    NO jo, ja takhle kdysi jednou jednu usmevavou oslovil, a teda to byla kraaaava nebeska. ©Kopecký... :))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    TOOMIX: Ach ano, tak takhle jsem se taky na jednoho usmívala.... A pak si mne našel a už jsme spolu přes rok :)

    (a taky říkal, že si vyčítal, že mne neoslovil, když jsem se na něj usmívala)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    cestou ze salsy v MHDčku naproti mě seděla slečna, která se pořád usmívala a koukala na mě. Že já blbec ji neoslovil...ale den mi zpříjemnila :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    cesta z práce přes les, který po tom dešti tak krásně voněl :)
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    Projíždět v květnu rozsypanými polystyrenovými kuličkami poletujícími ve vzduchu a myslet při tom na to, jak je zima ještě daleko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam