• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    cesta z práce přes les, který po tom dešti tak krásně voněl :)
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    Projíždět v květnu rozsypanými polystyrenovými kuličkami poletujícími ve vzduchu a myslet při tom na to, jak je zima ještě daleko.
    ELS
    ELS --- ---
    HELA: Aaaa, tak přesně při tomhle bych kosy střílela!! Vždycky jenom vidim, jak si to skáčou po zahrádce, což bych jim samozřejmě odpustila, ale že nám rozhrabou mulčovací kůru až bůhvíkam, div nevyhrabou i zasazený kytky, to už vážně ne.
    ELS
    ELS --- ---
    Cítit vodu ve vzduchu... Jako právě teď!
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ALDEMIK: Po čtení tohohle jsem si představila nejabsurdněji vypadající ovci a děsně se zasmála :)) Takže malá radost!
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Včera jsem viděla před květinářstvím stát pár, on i ona asi tak 16-17 let, starší rozhodně nebyli. On držel jednu růži a podával jí slečně, která se na něj zamilovaně usmívala...

    (Ten výjev mi udělal radost. Nečekala bych, že 16letý kluk dá slečně růži, i kdyby mělo jít o poznávací znamení na první rande. Kluk vypadal, že se vůbec nestydí, existoval pro ně jen jejich svět. Bylo hezký celou scénu na chvilku sledovat jak v němém filmu, tu řeč těla zamilovaných...)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    jet nehtem po omítce při cestě kolem zatepleného domu
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ALDEMIK: (resp. to asi nebylo včera, ale jako by bylo. Dnes jsem ostříhala další dvě a furt ještě mi to přijde strašně vtipné, jak se z toho kožichu jako vylupujou. Začíná to jako velký bochník a skončí jako mrňavá ovečka...)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Včera jsem si ostříhala svou první ovci! Vypadá jak debil! :-)
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    sedet v zaslunenym okne plnym bylinek a kytek a pit ledovou okurkovou vodu... nejlepe k veceru kdyz uz to tolik nepari a slunce zapada....a nasavat ten jarni vzduch podvecerni..
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    projizdet se autem mezi tou spoustou zlute zaricich poli ;)
    DOG
    DOG --- ---
    Přibalit si do batohu pěknou knížku, víno, sýr a čerstvou veku, když člověka cestou z práce chytne neodolatelná chuť nahřívat se na vyšehradských hradbách.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    pít ranní kávu na terase na dece s batolícím se miminkem, dívat se na zelenou trávu a poslouchat ptáky.
    budu to muset dělat častěji.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    donést si domu točenou zmrzlinu
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Vcera prvni rande po letech, kdy na me ten "neznamy" cekal s kopeckovou malinovou zmrzlinou..
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    DOG: máme malý štěně a je vtipný, jak se kolemjdoucí neudrží (kolikrat takove vystajlované dámičky) a začnou dělat - ťuťu ňuňu, kučí kučíí, jééé majinkatý štěńátko, nebo přiblblé roztékající se pohledy....
    DOG
    DOG --- ---
    Dělat infantilní zvuky, když to na člověka přijde. Třeba se prohánět podvečerním sídlištěm na koloběžce a dělat hlasité "Huíííííí" či si koupit cestou z práce nějaké dobré pečivo a cestou při jedení si pobrukovat "Ňamiňami".
    U obojího ignorovat vyděšené kolemjdoucí.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    ten pocit, kdyz jedu rano otravena do prace, nandam sluchatka, pustím full on, rázem mám úsměv od ucha k uchu, mrazí mě po celém tělě a jsem na ranní orosené louce..na mě musí být pohled:D většinou to nevydržím a tak si k tomu naprosto uvolněnně potancovávám .)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    dneska byla DUHA!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Vitr fouknul, sukenku pozdvihl, krasne pozadi ukazal :) Mala radost taky radost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam