• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    OTOME
    OTOME --- ---
    jít v dešto bosa po chodníku a cítit, jak je každý druh asfaltu jinak vyhřátý a jinak hrbolatý...
    GAF
    GAF --- ---
    LUCIASHECK: záměrné mžourání do příliš svítícího obzoru, když jdu ráno po noční domů, jen abych měl záminku koukat na lidi jedním okem (a to ještě přivřeným) a bavit se jejich reakcemi; po ránu většinou tak minimálními, že se o žádné reakci asi ani mluvit nedá.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    predevcirem sem zase po dlouhy dobe mela moznost posedet s tatou a jeho kamaradem z detstvi. Strasne me bavi poslouchat historky o vecech co zazili, lumparnach co jako maly provadeli a podobne :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    tohle mi dneska drrahý poslal s pokusem o transkripci citoslovce tuleně :-))))

    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    k tomu mýmu potancovávání, je vtipný jak to různé věkové kategorie vnímají odlišně..mladí lidé koukají dost pohrdavě, ti starší absolutně neví, co si mají myslet, jestli jsem zfetovaná, zbláznila se nebo jestli to myslím vážně a ti nejstarší se začnou mile usmívat..no spíš se celí rozzáří .)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    namáčet si sušenky v čaji :)
    WOAM
    WOAM --- ---
    sbírat na jazyk kapičky nektaru z rozkvetlých kvítků voskovky

    (vybrala jsem detail, aby ty kapičky byly vidět, ve skutečnosti mají ty kvítky v průměru ani ne centimetr)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ta bezová štáva, co tu vyrábím..)

    a tohle všechno se mi vybavilo..:
    prababičin dům s bezem na zahrádce, krásný počasí s výhledem na sněžku, moje mamka v tričku s vycpanejma ramenama(ach ty 80léta), strašný smrad po bytě, a pak až do vánoc bylo co pít..

    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    WOAM: Plastový jsou naprd. ;-) V naší obci stojí továrna na pístní kroužky do aut a tatínkové domů nosili poctivé kovové, často na výšku 30 cm a více. Myslím, že na základě toho se pak začali dělat ty plasťáky.
    WOAM
    WOAM --- ---
    Dnes jsme s mým milým navštívili čínskou tržnici, kam běžně nestrčíme ani nos. Třicet korun nás stála tahle úžasná vstupenka do dětství:

    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    DOG: mohlo by to byť zaujívamé napríklad pri knihe Cannibal: The True Story of the Maneater of Rotenburg (http://www.amazon.com/Cannibal-True-Story-Maneater-Rotenburg/dp/0425200663) :D
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    DOG: Joo! Presne to jsem myslela .))
    DOG
    DOG --- ---
    RUSALKA: No jistě, běžně si po přečtení Restaurantu na konci vesmíru zaběhnu k vietnamcům do večerky pro kousek mluvícího telete a pak ho pojídám při poslechu skvostných recitálů vogonské poezie.
    "Ó fretná chrochtobuznosti!
    Tvé mikturace jsou mi
    Co zprudlé žvastopunksery na plzné včele..."
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    dnesni cesta privozem.
    ja: kdy vyjizdite?
    namornicek: az si nasednete!
    cestou voni reka, vlnky pleskaji o lodku, prede mnou zeleznicni most, za mnou vysehrad, ja jedu do prace. krasnej zacatek.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    DOG: :)) Ctes treba Stoparova pruvodce po galaxii? .)
    DOG
    DOG --- ---
    Při čtení beletrie se inspirovat jídlem, které postavy konzumují, a pak si ho v klidu doma uvařit. Člověk by nevěřil, jak zajímavá jídla objeví.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Koupila jsem si vcera knihu v antikvariatu, kterou jsem hledala poslednich par let a nemohla nikde sehnat, byla to takova srdecni zalezitost.. Nedockave jsem se vecer zacetla a hle..nasla jsem uvnitr vylisovany ctyrlistek a sedmikrasku.. Ty roky hledani za to staly.. :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Dneska jsem si připomněla kreslení medem na chleba s máslem .)
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    postavit se pod topol, opřít se o kůru kmenu a dívat se, jak "sněží" vatové jehnědy na už tak dost zasněžený palouček. odolat pokušení tu lepkavou cukrovou topolovou vatu ochutnat. požmoulat ji v prstech.
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    hezky voní ten déšť:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam