• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    EETEE
    EETEE --- ---
    FOAMISS: Ne, ne, ne! Já je sleduju taky! ;-)))
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Pohled na nocni prahu z mhd, hudba v usich a premyslet, kam vsichni jedou, jaky asi ted resi starosti a radosti, co delaji lide v tamtom rozsvicenem okne... Pokud jste nekdo paranoidni, nedeste se, sleduju vas jenom ja
    HELA
    HELA --- ---
    Velká malá radost: Když mě při objetí na uvítanou některý kamarád zvedne do výšky:) Nebo když mě přítel vezme do náručí... připadám si jako princezna :)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    Nasadit si rukavice nebo čepici, který jsem právě sundala z topení
    a kamarádka, která má topení na WC tomu dala ještě větší grády - nahřátý toaletní papír je už větší než malá radost ;)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    SALAMAN: jeste jde o to, jeslti si treba nerekl neco jako "aby ti matka tveho velblouda plivla do jogurtu" nebo tak :D
    COURT
    COURT --- ---
    TAMARIX: to se mi prave stalo dnes! a je to uzasne!!:)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    FOAMISS: Já mám navíc vždycky radost, když vím, že teď bude následovat moje nejoblíbenější :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    je super, když mám naposlouchaný album a vím, jak ty písničky jdou po sobě. I tak se neubráním těm pár vteřinám napětí, kteráže bude následovat, a když je to opravdu ta, na kterou jsem myslela, je to hrozně příjemný :))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    COURT: To je jeden z nejlepších pocitů, kterýmu se vyrovná jen to, když se člověk naučeně probudí v sobotu v půl sedmý a pak si uvědomí, že dneska fakt nemusí. Těším se na to celej týden. Už zítra! :-)
    GAF
    GAF --- ---
    Věnovat se trpělivě a soustředěně činnosti odřezávání vrchního kolečka u pomeranče tak, aby se nožem vždy zavadilo, ale nikdy neporušilo dužinu uvnitř.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když jsem včera ve vietnamské večerce popřál prodavačovi a jeho ženě k novému roku vietnamsky. Vypadali opravdu hodně mile překvapeni... K nezaplacení
    COURT
    COURT --- ---
    když se v noci probudíte a na budíku jsou třeba jen trepv dvě hodiny ráno, a víte, že můžete ještě spááát. (byly doby, kdy jsem si třeba schválně nastavovala budík na půl třetí..a já tedy s usínáním nemám problém, takže je to přesladký pocit)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    prvni rano v novym byte, prvni kafe, rozhlidnuti po ty hromade krabic a tasek a tak trochu i hledani obleceni
    skladani posledni tasky nebo krabice po tom, co je vse vybaleno a uklizeno
    dalsi rano v novym byte, kdy si uvedomim, ze je hotovo, sem v novym a nemusim vubec nic delat :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když vyjdu ven, pod nohama mi křupe sníh a odněkud zavoní uhlí z komína.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MONROE: Ty brďo, úplně mě zamrazilo. Fakt hezký..
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    Močit do sněhu a dělat obrazce a dírky v mžiku - ano jsem muž :)
    GAF
    GAF --- ---
    TYPHUS: :)
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    GAF: Tak aspon mas hlavolam a zabavu na kopec hodin :) pozri sa nato z tej lepsej stranky :)
    GAF
    GAF --- ---
    Nevím, jestli to už nahraničí spíš s obsesí, ale zkusím to:

    Snažit se otevírat všechny sušenky, obaly od vloček, obvazy, pytlíky těstovin, prostě cokoliv co má takový ty dva cípy a šev uprostřed tak, aby se to doopravdy otevřelo (a bezchybně) na tom švu. Tuhle mi udělali čáru přes rozpočet ty nové obaly, co mají nad švem ještě třeba půl centimetru zataveného vrchu. Takže otevírat to přes prostředek je strašně těžký a náročný - vlastně to ani moc nejde :(

    ...a s tím souvisí i otevírání zauzlovaných pytlíků zásadně tak, aby se rozuzlovaly a nikdy nepotrhaly (ačkoliv to bývá často jedno)
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    Sankovanie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam