• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FURYAN: to by me fakt zajimalo (nebo radsi ne :-D), na co prichazis :-D
    COURT
    COURT --- ---
    když si přečtu ráno v kanceláři v programu místo "poetické posezení" - erotické posezení :))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    FOAMISS: Z MHD to tedy nedelam, ale vyberu si vzdy konkretni bytost, divam se na ni / nej a premyslim o tom, jaky to ma doma, jaky ma rodice, partnera, no a celkem casto se snazim prijit na to, jak se asi tvari pri orgasmu :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    EETEE: Hehehe, nuze dobra tedy :))
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    vůně když se smaží jarní cibulka nebo česnek.. a když se rozkrojí paprika nebo okurka.
    EETEE: .. ano dělám to permanentně,nejlepší.
    EETEE
    EETEE --- ---
    FOAMISS: Ne, ne, ne! Já je sleduju taky! ;-)))
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Pohled na nocni prahu z mhd, hudba v usich a premyslet, kam vsichni jedou, jaky asi ted resi starosti a radosti, co delaji lide v tamtom rozsvicenem okne... Pokud jste nekdo paranoidni, nedeste se, sleduju vas jenom ja
    HELA
    HELA --- ---
    Velká malá radost: Když mě při objetí na uvítanou některý kamarád zvedne do výšky:) Nebo když mě přítel vezme do náručí... připadám si jako princezna :)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    Nasadit si rukavice nebo čepici, který jsem právě sundala z topení
    a kamarádka, která má topení na WC tomu dala ještě větší grády - nahřátý toaletní papír je už větší než malá radost ;)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    SALAMAN: jeste jde o to, jeslti si treba nerekl neco jako "aby ti matka tveho velblouda plivla do jogurtu" nebo tak :D
    COURT
    COURT --- ---
    TAMARIX: to se mi prave stalo dnes! a je to uzasne!!:)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    FOAMISS: Já mám navíc vždycky radost, když vím, že teď bude následovat moje nejoblíbenější :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    je super, když mám naposlouchaný album a vím, jak ty písničky jdou po sobě. I tak se neubráním těm pár vteřinám napětí, kteráže bude následovat, a když je to opravdu ta, na kterou jsem myslela, je to hrozně příjemný :))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    COURT: To je jeden z nejlepších pocitů, kterýmu se vyrovná jen to, když se člověk naučeně probudí v sobotu v půl sedmý a pak si uvědomí, že dneska fakt nemusí. Těším se na to celej týden. Už zítra! :-)
    GAF
    GAF --- ---
    Věnovat se trpělivě a soustředěně činnosti odřezávání vrchního kolečka u pomeranče tak, aby se nožem vždy zavadilo, ale nikdy neporušilo dužinu uvnitř.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když jsem včera ve vietnamské večerce popřál prodavačovi a jeho ženě k novému roku vietnamsky. Vypadali opravdu hodně mile překvapeni... K nezaplacení
    COURT
    COURT --- ---
    když se v noci probudíte a na budíku jsou třeba jen trepv dvě hodiny ráno, a víte, že můžete ještě spááát. (byly doby, kdy jsem si třeba schválně nastavovala budík na půl třetí..a já tedy s usínáním nemám problém, takže je to přesladký pocit)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    prvni rano v novym byte, prvni kafe, rozhlidnuti po ty hromade krabic a tasek a tak trochu i hledani obleceni
    skladani posledni tasky nebo krabice po tom, co je vse vybaleno a uklizeno
    dalsi rano v novym byte, kdy si uvedomim, ze je hotovo, sem v novym a nemusim vubec nic delat :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když vyjdu ven, pod nohama mi křupe sníh a odněkud zavoní uhlí z komína.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MONROE: Ty brďo, úplně mě zamrazilo. Fakt hezký..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam