• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PEPSSI: taky bych ještě do kočárku hodil pár placáků
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    no já v tom cejtím trošičku rozdíl...
    SANIAINEN
    SANIAINEN --- ---
    PEPSSI: Vždyť většina toho, o čem tu lidi píšou, jsou naprosté samozřejmosti, o tom to je. :)
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    SALAMAN: škoda, že tohle by neměla bejt malá radost, ale naprostá samozřejmost. Nicméně ti nechci kazit tvoje nadšení, jistě jsi tu maminku potěšil
    SAMSAM
    SAMSAM --- ---
    SALAMAN: To mi připomnělo jak mě stará paní požádala jestli jí cvaknu lístek aby nemusela vstávat (a to mám hlavu plnou dredů). Je to fajn udělat někomu občas takovou malou službu.
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    What's on Your HappyList? - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=syR_NinJ2B0
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    vyrobit si vlastní strouhanku :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Pomáhat s kočárkem do tramvaje. Připadám si pak jako z Rechlejch šípů nebo něco takovýho...
    KETA
    KETA --- ---
    WOAM: jo! :) v sobotu na horským potůčku.. sice jen 2 skoky, ale i tak jsem měla radost jak malá ;))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Dneska největší radost když se horký sluneční den změnil během chvíle v pěknou bourku a ja zůstala uprostřed deště a florencie jen v tilku. Vydaly sme se k domovu ale před náma tak dvacet minut chůze. Najednou na klice u nádraží malý zelený kabatek. Nikde nikdo jen bezdomovec a ten ze jeho není. Ale mně byl :-)
    WOAM
    WOAM --- ---
    Mám novou knížku a při čtení rozlepuju jednotlivé listy =) juuu!

    ...a tak mě napadá... kdy jsem asi naposled zkoušela házet žabky? Házíte žabky??
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SAKJA_PANDITA: v HK jsou super kachny :) to šly za Tebou až k budově B (nebo C)?
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Stát při čekání na bus od školy sama na zastávce a nastavovat obličej dešti, a doma se usušit a udělat si kotel horkého čaje...
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Jooo mi připomíná kachny co čekaly na bus na dvorcích. Jako kdyby to byla samozřejmost. Nenastoupily teda, ale profitovaly z blízkosti stánku s pecivem.
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    MIYU: to mi připomnělo mou malou radost s kachnama - jdu akhle v Hradci do školy a vidím pána, kterýmu jdou hned za patama dvě kachny a jeden kačer. Pán se tu a tam nevěřícně otáčí, hledí na ně sice bezradně, ale evidentně potěšen jejich milou přízní. Pak pokrčil rameny, vydal se směrem k parku - kachnama následován, jako kdyby odvěky věků byli spolu - Muž, který měl rád kachny.
    Se srdcem změklým a dojetím pohnuta jdu dál a kdo nejde naproti mě? Kachny. Přímo před školou. Chovaly se jak pražští holubi, vochomejtaly kolem mě, legračně vrtěly zadkem a byly super. Dávám jim tedy croissant, co mám k snídani, ovšemže po kouskách, a záhy zjistím, že jsou tak ochočené, že je můžu krmit přímo z ruky!
    Bylo to skvělý, nikdy jsem kachny nekrmila přímo z ruky, zobák mají těžký a tvrdý jak kámen.
    Ačkoli pršelo a bylo pochmourno, byla to jedna z mých nejpříjemnějších snídaní:)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    pozorovat vrabce mistrně prolétavající skrz oka v drátěném plotu
    STENNY
    STENNY --- ---
    déšť, který padá dost drobně na to, aby se v něm dalo tancovat a stejně člověk nepromoknul naskrz:)
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    po dvaceti letech si dát jízdu na řetízkáči
    LFE
    LFE --- ---
    Prvni jarni deste...a jak to hezky voni .-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MONROE: ty spíš na těch polínkách?
    MIYU
    MIYU --- ---
    takova mala radost potkana cestou do prace .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam