• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    HELA: naše kočka je miluje je lovit, většinou jí ale utečou spárou mezi dlaždičkama, kam pořádně nedomáčkne tlapku :) a svinka je to, co ze sebe udělá kuličku?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    HELA: rybenky jsou narozdil od vseho ostatniho, co zije v koutech a na vlhkych mistech, sympataci. venku pak mam rada svinky. oboji vypadaji jako neco, co prezilo dinosaury.
    HELA
    HELA --- ---
    Možná se mi budete smát, ale miluju rybénky, a vždycky mi udělá hroznou radost, když nějakou uvidím. Když jsem byla malá, tak jsem je vídala doma v koupelně pobíhat spárami mezi dlaždicemi, ale jen pozdě v noci, kdy už jsem byla rozespalá, a nikdy jsem si nebyla jistá, jestli se mi jen nezdály. Byly prostě tak hrozně zvláštní! :) Časem se vzpomínka na ně dostala do společnosti vymyšlených a polovymyšlených fantazií z dětství a takových věcí, u kterých si člověk není jistý, jestli je to vzpomínka, nebo sen. A pak jsem je jednou uviděla, když jsem už byla dospělá! Od té doby jsou pro mě něco jako domácí skřítci - něco, o čem jsem si myslela, že je to jen vymyšlené, kousek fantazie, a najednou se to stalo skutečným. Je to úžasný pocit :) Vždycky, když nějakou potkám, tak se ke mně vrací trochu toho dětského kouzla.
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Lepit oblíbený úryvky z knih do tramvají.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    přijít z nákupu a ukrojit si nebo uškubnout krajíc z toho čerstvého voňavého chleba, namazat máslem a posolit... nic víc k tomu...
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    Vcera jsem vyrabela adventni venec a ozdoby ze suseneho ovoce a koreni. Miluju, jak mi po tom voni ruce. Jehlicim, badyanem, skorici, pomerancem, hrebickem... Zboznuji tyhle "vanocni" vune :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    psát do diáře na příští rok
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    nechávat na stolcích v knihkupectvích otevřené své oblíbené knihy u oblíbených pasáží
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    znáte to, jak dobíháte tramvaj a řidič vám před nosem zavře? dnes jsem se vynořila zpoza rohu a tramvaj už měla zavřené dveře. a pan řidič je zas otevřel... :-)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Sfouknute svicky nechavam zasadne dokourit a cmucham tu vuni, vubec je naslinenymi prsty netipam :)
    GAF
    GAF --- ---
    po zhasnutí sirky zamáváním očichat voňavý kouř a potom nasliněnými prsty uhasit zbytky žhavosti
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Kdyz potkam cizi kocky na ulicich, drepnu si na zem a lakam je, premlouvam, vzdycky je pak dlouho hladim a vypravim jim. Casto me pak doprovazi domu.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    spat ve velke posteli otocena kazdou noc jinym smerem
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Včera jsem si koupila nové kožené rukavice a teď k nim pořád čuchám :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Napsat do diskuze jednu sloku písničky od Klíče a pozorovat, jak známí přidávají další a další sloky.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Je prvního, konečně můžu sníst první čokoládu z adventního kalendáře.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Sibiřský husky vystupující na Sibiřském náměstí. :-)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    krmit kachny
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Kdyz nekdo v tramvaji krasne voní a ja nevim kdo. Představuju si, jak ten clovek vypada, co dneska dělal, jestli takhle voní porad, jestli se navonel pro nekoho specialniho...
    CRISSTEENKA
    CRISSTEENKA --- ---
    kdyz v pomeranci najdu ty malinky mesicky..nechavam si jejich vychutnani na konec
    KETA
    KETA --- ---
    pozorovat první padající vločky
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    dneska ráno jsem zase našla na ulici dvoukorunu. nechávám dvoukoruny a koruny ležet na zemi, protože mně nějak extra nepomůžou, ale někdo jiný z nich bude mít radost jako onehdy ta paní na poště.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam