• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    KLEER
    KLEER --- ---
    SALAMAN: jo, to stejný dělám i s kočkama. vlastně rozmlouvám skoro se vším. se svojí panenkou Lolou na klíčích, hodně taky s nábytkem, kytkama, zapalovačema. možná nejsem normální :d
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Mluvit se psem, jakoby to byl člověk. Třeba když vařim, ptám se čuby co tam mám dát a tak. Její odpovedi si domýšlím a pak na ně zase reaguju.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Nečekaná synchronicita. Poslouchat ve sluchátkách audioknihu, kde zrovna vypravěč říká "Muž si odkašlal do pěsti..." a to samé zrovna v ten moment udělal i v reálu muž, který seděl naproti mě v mhd. :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Čichat v zimě vůni z komínů.
    HENKIE
    HENKIE --- ---
    Chodit po oranici, i kdyz o metr dal je uslapana cesta.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ulehnout do čerstvě převlečené postele.
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    RUSALKA: mandarinky!! :))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Cuchat vuni nebo dostat se do styku s nejakou chuti, kterou zname z detstvi..prinasi to s sebou urcite prozitky, vzpominky, pribehy, momenty.. :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Rozeznívat bambusové zvonkohry před asijskými obchody, restauracemi a masážními salony.
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Občas když jsem někde, kde nechci být, zavřu oči, představím si místo, kde bych chtěla být a lusknu prsty. Jěště nikdy jsem se nepřemístila. Ale to přece neznamená, že to jednou nevyjde.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    jezdit pomalu na skutru a usmivat se na lidi podel cesty ... a pocitat vracene usmevy
    STENNY
    STENNY --- ---
    Setřepávat z nízkých větví zkondenzovanou vlhkost z mlhy.
    RAEL
    RAEL --- ---
    Zpívání na doboru noc!
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    vůně bytu, ve kterém visí čerstvě vyprané prádlo
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    C0CKA: mne teda kolikrat prijde az tak mila, ze je to neuveritelny (otravny)
    C0CKA
    C0CKA --- ---
    návštěva trafiky na stírce. Pracuje tam tak TAK moc milá slečna. Když mi přeje hezký den, určitě to tak i myslí. A je taková pokaždé!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    PEPSSI: jj svinka dela pancerovany kulicky
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    HELA: naše kočka je miluje je lovit, většinou jí ale utečou spárou mezi dlaždičkama, kam pořádně nedomáčkne tlapku :) a svinka je to, co ze sebe udělá kuličku?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    HELA: rybenky jsou narozdil od vseho ostatniho, co zije v koutech a na vlhkych mistech, sympataci. venku pak mam rada svinky. oboji vypadaji jako neco, co prezilo dinosaury.
    HELA
    HELA --- ---
    Možná se mi budete smát, ale miluju rybénky, a vždycky mi udělá hroznou radost, když nějakou uvidím. Když jsem byla malá, tak jsem je vídala doma v koupelně pobíhat spárami mezi dlaždicemi, ale jen pozdě v noci, kdy už jsem byla rozespalá, a nikdy jsem si nebyla jistá, jestli se mi jen nezdály. Byly prostě tak hrozně zvláštní! :) Časem se vzpomínka na ně dostala do společnosti vymyšlených a polovymyšlených fantazií z dětství a takových věcí, u kterých si člověk není jistý, jestli je to vzpomínka, nebo sen. A pak jsem je jednou uviděla, když jsem už byla dospělá! Od té doby jsou pro mě něco jako domácí skřítci - něco, o čem jsem si myslela, že je to jen vymyšlené, kousek fantazie, a najednou se to stalo skutečným. Je to úžasný pocit :) Vždycky, když nějakou potkám, tak se ke mně vrací trochu toho dětského kouzla.
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Lepit oblíbený úryvky z knih do tramvají.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam