• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    CRISSTEENKA
    CRISSTEENKA --- ---
    JIRKA207: tohle dělám vždycky, když jdu ze cvičení. nasadím sluchadla, culím se na všechny okolo a občas si i hvízdnu nebo povyskočím. nabíjí mne to. ať už se smějou mně nebo na mě.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    nasadit si sluchatka...velmi silne vminat hudbu...a mesto a lidi brat pouze jako klip k pisni...usmivat se na ne...
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    koupat se v dešti (v lomu, v řece, v moři...)
    KLEER
    KLEER --- ---
    HONZAL: jo, ale většinou je stejný jen to místo. ale my jsme jiní, lidi a situace okolo nás taky. taky na takový místa chodim ráda, ale kvůli tomuhle je to pro mě taková mírná psychická sebedestrukce .. ten pocit, kdy vás z nostalgie bolí břicho prostě.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Když vám není nejlíp, necháte zcela bezmyšlenkovitě nohy, aby vás nesly, a ony vás přinesou potřetí na stejné místo (ačkoliv si nikdy nezapamatujete cestu a vědomě byste ho nenašli), které vám náladu skutečně zlepší :-)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    přijít na nějaký místo, kde sem dlouho nebyl a který bylo určitou dobu hodně spojený s mym životem a když je na tom místě všechno stejný, jak kdysi...
    ANEZJE
    ANEZJE --- ---
    Dneska sem dupla do louže a ohodila tak spousta lidí co byla v blízkosti, normálně bych to neudělala, v kocovině viditelně jo...já sem se taky lekla asi vlastního činu, nebo údivu tech lidí....? omluvila sem se!.))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    zachumlání se do vlastních peřin po pár dnech mimo domov...
    LFE
    LFE --- ---
    Vyhodit do sberneho kontejneru a popelnice veci, ktere doma clovek X let obchazi s tim, ze se jeste budou hodit...ta uleva a radost pri pohledu na volne misto a ze uz to nemusim resit :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    prohrábnout prsty trávu vlhkou od ranní rosy
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Kdyz si nekdo na ulici zacne pobrukovat pisnicku, ktera vam zrovna zni v hlave
    JANITA
    JANITA --- ---
    Šahat si do vlasů a čuchat k nim, když jdu od kadeřnice... takový hebký, jemný, krásný a voňavý jsou. :)
    HANNA
    HANNA --- ---
    pomalu vybalovat oblečení, které ještě voní mořem, pískem a sluncem, a znovu prožívat, co už se nevrátí
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    kdyz se moje dite usmeje :)
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Tichý šelest listoví, který tady nese vítr oknem a očekávání zítřejšího dne, kdy si budu moct konečně odpočinout a nechat se unášet klidným hlasem mého milého. Po dvou týdnech. Konečně (:
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    nemusí být ani naplněný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jestli máš naplněný výstřih, pak si nečtou časopis
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Baví mě nechat lidem ve vlaku či metru přes raměno číst můj časopis a nenechat je to dočíst do konce a znova a znova a znova na dalším listu :c)))
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Nechat se unest pocity, ktere vyvolava pohled na jezirko hemzici se vodnim ptactvem, posadit se na lavicku a koupat se v paprscich slunce, nasavat vonavy vzduch a zapomenout na vsechno ostatni kolem. Zavrit oci a vnimat rude fleky pod vicky, citit simrani slunce na nose, nechat zvuky okoli aby se smisily v neurcite halekani stada. Zaznamenat lehky vanek, ktery se vplete do mych vlasu a pohladi mi zatylek. Chvilkova husi kuze, nez se chladny vzduch odporouci do vetvi stromu, kde si bude chvili sumet. Slyset kroky a hlasy cizich lidi kolem me a hadat jak vypadaji a co maji na sobe. Jak vypada jejich pes ktery se protahl tesne kolem mych nohou a ted ziznive hlta vodu z jezirka. Zblunk a frnk. Zpev operencu.
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    očíslovat šnekům ulity a pořádat závody!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    vzájemný pozdrav a úsměv, když se člověk míjí s cizími lidmi při běhání....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam