• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Poradit někomu, když se ptá na cestu. A prohodit u toho pár slov třeba o počasí.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Takova mala radost, kdyz se pri novym prispevku tady zactu a rikam si ze "to je presne ono" a vzpomenu si na tu danou situaci, ktera se stava i me.. diky lidi!
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    smích mé mámy. je to nejkrásnější smích ze všech. jednou, když se obzvlášť smála, tak jsem ji nahrála a mám ho u ní uložený jako vyzvánění. když mi volá, tak to první, co slyším je její upřímný a nakažlivý smích.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Když jsem se dnes ráno uvelebil s horečkou pod peřiny a otevřel si první díly Pottera, vrátilo mě to do mých jedenácti, kdy jsem ho poprvé četl a záviděl mu.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    SALAMAN: pokud to ovšem nevidim po východu z hospody po prokalené noci
    STENNY
    STENNY --- ---
    Ten pocit, kdy tělo křičí, že už nemůže... a vy mu dokážete, že může.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Okamžik, kdy zhasnou lampy a a nad Prahou vychází slunce. A taky zvuky vlakového nádraží a vůně kolejí.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    nechat kousek od sebe na zábradlí viset krotké netopýry a koukat na rudej západ slunce nad kopcem za vodou
    KETA
    KETA --- ---
    světlušky!

    a když se ráno přemůžu a zacvičím si na zahradě na sluníčku
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    po nekolika letech slyset znovu album, ktery jste sveho casu poslouchali porad dokola, a pamatovat si kazdy jednotlivy track do detailu...
    LFE
    LFE --- ---
    Plavat naha v mori s hlavou pod vodou, levitovat mezi hejnama ryb, uzivat si ten pocit svobody a stav beztize. Sledovat podmorsky zivot, ktery je jako z jineho sveta. Vsechny bezne starosti v tu chvili neexistuji.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Ten moment, kdy je pelíšek celej jenom pro mě
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Ten moment, kdy on odchazi brzy rano do prace, obejme me, pak se odtrhne, a ja vim, ze muzu spat jeste dalsi tri hodiny :-)
    KLEER
    KLEER --- ---
    VERKULENT: :)) mám to podobně, když odcházím na ranní a jdu ještě dát pusu příteli. jen co se k němu nakloním, pevně si mě obejme, přitáhne a ještě chvíli ležíme. nejtěžší se pak od něj muset odtrhnout..)
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Ten kratky moment pred tim, nez v 5 rano vstane z postele. Tise se prituli. Obejmu ji. Po chvili si povzdechne a pomalu sunda mou ruku, kterou ji objimam. Posadi se a ja vim, ze se na me diva a ze nechce odejit.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    HONZAL: o víkendu! Jo, přesně! :-)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    kdyz se mi nekdy povede vstat brzo rano :-))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když se po ránu projdu bosky po trávě v zahradě a natrhám na snídani čerstvé orosené jahody...
    JANITA
    JANITA --- ---
    když vstanu brzo a stihnu svítání a ranní rosu... a projdu celou zahradu bosa...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Uvědomila jsem si, jak mám ráda zvuky ranní vesnice, nočního města, klidného lesa, specifické zvuky z koupaliště (a ty jsou nezaměnitelné), šumění jezu na řece, moře (samozřejmě), ...
    Když se někde probudím, nejprve poslouchám zvuky, až pak otevřu oči :c)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam