• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    ten pocit kdyz docitam knizku...
    Na jedne strane se clovek tesi co bude cist dal, na druhe je mu lito, ze tahle uz konci....
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    probouzet se vedle něj několik rán za sebou
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Nejvíc milé konzultace, kterých jsem se původně trochu bála a víc inkoustu pod kůži :3
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když se z rozpáleného chodníku při dešti odpařuje pára.
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    Máme tu v lese tři rybníky plné neskutečně líných kaprů. A když je polední pařák, jen tam tak levitují v temně zelené vodě, po hladině, pihovaté slunečními paprsky, pobíhají vodoměrky a všude kolem voní jehličí a lesní bahno (ne takové to sladce rybniční). Lehnete si na břicho na dřevěnou lávku vedoucí k betonovému chrochtadlu (nejsem rybář, ani znalec stojatých sladkých vod, netuším, k čemu to slouží, ale chrochtá to :). Pak strčíte ruku do té teplé vody (která je od deseti centimetrů hlouběji výrazně studenější) a ti vyhřátí sametoví kapři se vám čas od času prosmeknou dlaní, že má až člověk pocit, že by je mohl jen tak vylovit. Datlové posílají zprávy morzeovkou po celém lese, na palouku za vámi vrzaj cvrčci a v lese skřípou stromy, jak fouka vitr.. a to nemluvím o občasném zaržání koní na pastvištích cca 2km daleko, které dolehne až sem..
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    čítať v slovenčine
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    zpívat v úplně prázdném obrovském kostele
    CRISSTEENKA
    CRISSTEENKA --- ---
    kolem celé zahrady máme břečťan a psí víno (nebo jak se to jmenuje..). takže pokud to počasí dovolí, proplétám nové klanící se výhonky zpátky do horní části plotu. Tím stále celá rostlina v plotě houstne. Různě plot obcházím a snažím se najít "prosvítající" místa, které následně "zašiju" dalším výhonkem..
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Vykaslat se na drahe ziletky od Gillette a pouzivat na holeni klasickou ziletku..;-) a to same s gelem na holeni ve spreji...
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Ranní procházka pasáží centrální banky, která je vždy prázdná a eliminuje všechny ruchy Prahy, takže se cítíte jako jediní na světě.
    ROSKOW
    ROSKOW --- ---
    prvních pár kroků v zimě v šest ráno venku, tma, sních se třpytí a bliká ve vzduchu jako nepostižitelné částečky neskutečna, všude ticho a do toho občas náhodný chodec nebo někam spěchající auto, paradoxně přispívající k atmosféře odloučenosti a nadpozemskosti
    JANITA
    JANITA --- ---
    Ten pocit, kdy mě táta jako dítě v létě v rybníce nebo na koupališti vyhazoval do vody. .. vždycky jsem si dala nohu do jeho rukou a chytla ho za ramena...a pak už jsme byli celí zmrzlí, ale já chtěla ještě. .. ještě jednou
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Koukat na pomalu se sunoucí mraky a představovat si, jak například dinosaurus sežere Krakonoše a nebo jak se předhání králík se stromem ect.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    když usínam u kamarádky na statku na půdě a vedle leží kočka a přede
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    lehnout si do trávy a nasávat slunce... zavřít oči... a jen naslouchat až do polospánku...
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    sedět na chalupě na dvorku, kouřit, koukat na letadala vysoko na nebi jak křižují oblohu a říkat si, kam ty lidi asi letí
    JANITA
    JANITA --- ---
    Jednou jsem takhle potřebovala při nějaké psí bojovce vyřešit slovní úlohu... auto A jede rychlostí x km/h, auto B y km/h, někde se setkají a pak ještě nějaká vosa, jakou rychlostí letí... byla jsem ztracená, signál žádnej... v tom jsem uviděla čtyřicátníka s manželkou a třemi dětmi, jedno na zádech, další dvě pobíhaly kolem a házely po sobě šišky... Zeptala jsem se, jestli by mi neporadil :) Byl překvapenej, ale vzal tužku a blok do ruky... trošku se u toho mračil, pak se usmál a dal mi to vypočítaný.. i když ho děcka už tahaly za nohavice :) Byla jsem první nakonec :) Potěšilo...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Poradit někomu, když se ptá na cestu. A prohodit u toho pár slov třeba o počasí.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Takova mala radost, kdyz se pri novym prispevku tady zactu a rikam si ze "to je presne ono" a vzpomenu si na tu danou situaci, ktera se stava i me.. diky lidi!
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    smích mé mámy. je to nejkrásnější smích ze všech. jednou, když se obzvlášť smála, tak jsem ji nahrála a mám ho u ní uložený jako vyzvánění. když mi volá, tak to první, co slyším je její upřímný a nakažlivý smích.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam