• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Objevit rano pisnicku, diky ktery zvladnete cely den tak nejak lip a poslouchate ji proste porad dokola.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když mi zůstane v peřinách něčí vůně.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Ráda vyměňuju knoty svíček za něco jinýho (stébla, papírky, provázky) a dívám se, jak hoří :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PATRICIE_: a pak poslouchat ten tichy sustot, jak zizaly zatahujou listy do zeme
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    poslouchat v noci padání uschlého listí ze stromu jak chrastí o další lístky do kterých naráží a berou je sebou k zemi
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    chodit po čajovnách a kavárnách, ideálně kde jsem ještě nebyl, zavrtat se někam do kouta a psát básně..
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Když si šéf nechá otevřený dveře do kanceláře a já slyším jak mu tam hraje soundtrack z Amélie :)
    FRANCIS
    FRANCIS --- ---
    bolest unavenych svalu po hodine pole dance
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Když přijdu domů a on mě pokaždé obejme, jako bychom se neviděli né 10 hodin, ale nejméně měsíc
    RAEL
    RAEL --- ---
    Usmívat se na lidi. Dávat se s nimi do řeči v metru. na zastávce... ve frontě v cukrárně...

    Ale občas je mi smutno, když na mě kluk zavrtí hlavou místo odpovědi na úsměv... je to přeci jen úsměv.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Chytit dítěti balonek, který by jinak skončil v kolejišti metra.
    LFE
    LFE --- ---
    Zalezt si v knihkupectvi do nejakeho zapadleho rohu, sednout si se zkrizenyma nohama primo na koberec, udelat si pohodli (vlastne se tam trochu utaborit .-) a prohlizet si knizky.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MORGAIN: Barvy dnešního úsvitu... :-)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Zit na druhy strane sveta a dostat balik od maminy s nasledujicim obsahem: jesenka, bublifuk, pudink v prasku 3x, lizatko s pistalkou, tatranka a rucne psanej dopis se spoustou fotek dnesnich i cernobilych, kdyz jsme byli jeste maly spunti se segrama.
    SPOODERMAN
    SPOODERMAN --- ---
    Rychla a plnohodnotna stolice, po ktery staci jen jeden dilek toaletaku.


    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Dívat se prosklenými dveřmi do budovy, ve které je těch prosklených dveří hodně za sebou - člověk má pocit, že tomu domu vidí až do žaludku :)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Dávat se nenuceně do řeči s cizíma lidma. Nahodit takovou tu obecnou větu o počasí nebo jak ten bus ne a ne přijet, a čekat, jestli se druhý chytí a vyměníme si pár vět a třeba si i zpříjemníme právě to čekání na bus, ve frontě apod. Zajímavé je, že většinou se lidi chytnou. :-) A já si tak trénuju konverzaci a odbourávám stydlivost, která je právě díky těmto situacím menší a menší - protože dát se s někým do řeči nakonec není tak těžkej úkol. ;)
    IRISWILLOW
    IRISWILLOW --- ---
    Pro mě jsou to i nový pyžamový kalhoty, který ještě nejsou příliš krátký.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Očuchávání (diskrétní :)) lidí na ulici a spojování si vůní s různými momenty, lidmi, pocity..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam