• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    objednat si neco strasne suprovyho z nejakyho eshopu a tesit se, az to prijde
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    EUCHENIE: Jo! A navic me bavi, ze s muzem vzdycky otocime hlavy smer vyhled jako na povel..:))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    cesta tramvají z Hradčanský na Malostranskou...výhled!
    RAEL
    RAEL --- ---
    Vidět nad pražským sídlištěm přelétat tři labutě.. Bylo to jako ve snu.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Že budeme mít novou postel... Hip hip hurá :-))))
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    S každým chybějícím článkem rodové minulosti získávat ztracené části sebe.
    http://www.zelenahora.cz/vilemina.jpg
    RAEL
    RAEL --- ---
    Zase se vrátit k práci rukama. Dostat zadání, které mě nutí vymýšlet, tvořit, být kreativní!
    OLLSON
    OLLSON --- ---
    po letech jsem našel klíček k hrací skříňce z japonska, je mi zase 5 a doufám že po natáhnutí bude hrát dokud neusnu
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když natrefím na psací pero, které mi sedne... ty první čáry na papíře, prohlížení si špičky pera, potěžkání v ruce... první úchyt...
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Musím trošku i s úvodem, jinak by to asi tak nevyznělo:) Dneska jsem v tescu viděla pěkné ozdoby na stromeček nebo prostě jen jako vánoční dekorace (sněhová vločka co vypadá jako by byla z ledu). Přemýšlela jsem, kolik jich vlastně potřebuju, ještě i volám mamce, protože i ona je využije jako dárkovou maličkost kámoškám. Dopočítaly jsme se, že jich celkem potřebujeme 10. A asi už tušíte - měly jich přesně posledních deset kusů... Bylo to, jako by tam čekaly na mě. :-)
    LFE
    LFE --- ---
    Horka vana, obzvlast v zime. Asi to zni banalne, ale casto si uvedomim, kdyz do ni uleham, ze jeste pred par set lety byla vysada pouze nejbohatsich lidi, ze si mohli toto poteseni dle libosti dopravat. A i dnes, v dobe relativniho blahobytu, je rada takovych, kterym je odepreno. Kdyz si takhle mohu vecer zprijemnit ja, napriklad po zmoklem behani v sychravem podzimu, mam dojem, ze je na me zivot strasne hodnej .-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    skládat piškoty na tiramisu =)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    koupil jsem si Antiperle :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    a jít si je poslechnout zvenku
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    pustit Primus na plný koule
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    vystoupit nebo nastoupit předníma dveřma do autobusu a nahlas pozdravit pana řidiče. jsou většinou tak zaskočení, že se i usmějí.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Lehnout si po nekolika dnech v provizoriu do vlastni postele
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Objevit rano pisnicku, diky ktery zvladnete cely den tak nejak lip a poslouchate ji proste porad dokola.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když mi zůstane v peřinách něčí vůně.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Ráda vyměňuju knoty svíček za něco jinýho (stébla, papírky, provázky) a dívám se, jak hoří :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam