• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    HELA: A šťouchat do nich na větvích stromů, aby se rozcinkaly :-)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    modré a zelené chřestící blesky, které na kabelech vytváří noční vlak projíždějící mrazivým údolím
    HELA
    HELA --- ---
    hladit minirampouchy na zábradlí balkónu. zkamenělé pramínky vody:)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Když mi někdo pouští svoji oblíbenou hudbu. :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Pustit random veškerou hudbu, kterou mam v telefonu a pak fascinovaně poslouchat, jaké věci za sebou to kombinuje a jak...
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    Jít večer/ v noci po Praze a narazit na svářeče kolejí. Můžu na to nevím proč, koukat hodiny:)
    KACULKA
    KACULKA --- ---
    vzit si po ranu caj do sprchy a upijet, zatimco proud vody pomalu probouzi telo
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ten klid po tom, co se clovek o necem konecne rozhodne.
    COCOBANANA
    COCOBANANA --- ---
    udělat si čaj a koukat jak zesvětlá po tom co do něj vymačkám citron
    LFE
    LFE --- ---
    Vzbudit se v prubehu noci a z hodin na nocnim stolku zjistit, ze se muzu zpatky zavrtat do tepla perin, protoze mam pred sebou jeste nekolik hodin spanku. Je to bajecnej pocit :-)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    objednat si neco strasne suprovyho z nejakyho eshopu a tesit se, az to prijde
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    EUCHENIE: Jo! A navic me bavi, ze s muzem vzdycky otocime hlavy smer vyhled jako na povel..:))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    cesta tramvají z Hradčanský na Malostranskou...výhled!
    RAEL
    RAEL --- ---
    Vidět nad pražským sídlištěm přelétat tři labutě.. Bylo to jako ve snu.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Že budeme mít novou postel... Hip hip hurá :-))))
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    S každým chybějícím článkem rodové minulosti získávat ztracené části sebe.
    http://www.zelenahora.cz/vilemina.jpg
    RAEL
    RAEL --- ---
    Zase se vrátit k práci rukama. Dostat zadání, které mě nutí vymýšlet, tvořit, být kreativní!
    OLLSON
    OLLSON --- ---
    po letech jsem našel klíček k hrací skříňce z japonska, je mi zase 5 a doufám že po natáhnutí bude hrát dokud neusnu
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když natrefím na psací pero, které mi sedne... ty první čáry na papíře, prohlížení si špičky pera, potěžkání v ruce... první úchyt...
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Musím trošku i s úvodem, jinak by to asi tak nevyznělo:) Dneska jsem v tescu viděla pěkné ozdoby na stromeček nebo prostě jen jako vánoční dekorace (sněhová vločka co vypadá jako by byla z ledu). Přemýšlela jsem, kolik jich vlastně potřebuju, ještě i volám mamce, protože i ona je využije jako dárkovou maličkost kámoškám. Dopočítaly jsme se, že jich celkem potřebujeme 10. A asi už tušíte - měly jich přesně posledních deset kusů... Bylo to, jako by tam čekaly na mě. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam