• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Kdyz ridim auto a zacne lehce padat snih, ze si pripadam jako ve Star Treku, kdyz se zapne warp pohon, jak snehove vlocky vlajou kolem auta.
    COURT
    COURT --- ---
    Vedet, ze vsechno je zatim jak ma byt. A nemuset chodit do prace a nemuset rano vstavat za tmy.
    OLLSON
    OLLSON --- ---
    dnešní ranní mávání křídel větrných mlýnů z poza kopce s azurovou oblohou, ač jen na pár minut u šterberka
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    omlouvam se za OT, ale neda mi to :)
    SALAMAN: asi uz jsem asi starsi generace.. Frostaci zacali az pozdeji, to uz jsem mela po puberte.. ale nebyla to zmrzlina ale "vykup kralicich kozek" a strasne me to na te vsi sralo :D
    HELA
    HELA --- ---
    Včera v noci jsem neodolala pohledu na teď už docela velké rampouchy, vylezla jsem z okna na balkón, chvíli jsme je okukovala, pokoušela se je vyfotit a tak, pak jsem si jeden utrhla a cinkala na ně jako na xylofon (každý měl jiný zvuk!:) a na závěr vystoupení jsem si ten ulomený rampouch nechala rozpustit v puse :) Byla to dobrá noc :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Cirkulárky a Family Frost!
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    vzpominka na leto: vune asfaltu, kdyz opravujou silnici a vzpominka na podzim z detstvi: vune spadaneho barevneho listi a zvuk cirkularky..
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    psat vzkazy na zasnezeny kapoty aut :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    HELA: A šťouchat do nich na větvích stromů, aby se rozcinkaly :-)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    modré a zelené chřestící blesky, které na kabelech vytváří noční vlak projíždějící mrazivým údolím
    HELA
    HELA --- ---
    hladit minirampouchy na zábradlí balkónu. zkamenělé pramínky vody:)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Když mi někdo pouští svoji oblíbenou hudbu. :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Pustit random veškerou hudbu, kterou mam v telefonu a pak fascinovaně poslouchat, jaké věci za sebou to kombinuje a jak...
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    Jít večer/ v noci po Praze a narazit na svářeče kolejí. Můžu na to nevím proč, koukat hodiny:)
    KACULKA
    KACULKA --- ---
    vzit si po ranu caj do sprchy a upijet, zatimco proud vody pomalu probouzi telo
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ten klid po tom, co se clovek o necem konecne rozhodne.
    COCOBANANA
    COCOBANANA --- ---
    udělat si čaj a koukat jak zesvětlá po tom co do něj vymačkám citron
    LFE
    LFE --- ---
    Vzbudit se v prubehu noci a z hodin na nocnim stolku zjistit, ze se muzu zpatky zavrtat do tepla perin, protoze mam pred sebou jeste nekolik hodin spanku. Je to bajecnej pocit :-)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    objednat si neco strasne suprovyho z nejakyho eshopu a tesit se, az to prijde
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    EUCHENIE: Jo! A navic me bavi, ze s muzem vzdycky otocime hlavy smer vyhled jako na povel..:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam