• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    když se ráno probudím s pocitem, že mi za minutu zazvoní budík, ale zjistím, že můžu ještě třeba dvě hodiny spát.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    kdykoliv vidím starý pár, jak se drží za ruce, tak si říkám, že bych taky chtěla!!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Když mám ráno dost času, oškrábu sníh a led i z vedle stojícího auta a představuju si, jak někomu udělám radost a urychlím mu odjezd do práce. :)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Baví mě se zanořit do napuštěné vany a nechat si bublinkama ze suchých vlasů olizovat hlavu a čekat kdy se pustí další bublinka a další a pak zaklepat hlavou a stále tam ještě jsou bublinky...
    Poslouchat jak šumí pěna a praskají ty miniaturní bublinky
    Poslouchat zvuky domu s ušima pod tou vodou ve vaně :c)
    COURT
    COURT --- ---
    Dat sipekna inspirativni a nefrustrujici splnitelna predsevzeti, plna malych radosti v duchu nezapominat na sebe : ze budu chodit aspon jednou tydne do cajovny,ze budu obden cvicit, ze si kazdy mesic koupim neco hezkeho, jednou za cas ze budu chodit ke kadernici a vyzkousim i sluzby jako manikura, pedikura, atd. Ze budu pred spanim cist uklidnujici knizku, budu poradnejsi a systematictejsi. Vse s cilem trochu ten soucasny hekticky a stresujici zivot zklidnit a zprijemnit
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    masirovat lidem ramena a hlavu, citit, jak jim z toho beha mraz po zadech, jak se pomalu rozpousti a vrni blahem ...
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    KALLISTO: A tehdy taky jezdila pojízdná prodejna Jednoty. Vždycky jsem na ní jako kluk číhal a samozřejmě mi všechno z toho starýho autobusu chutnalo víc, než v krámu. Hlavně chleba a salám
    LFE
    LFE --- ---
    Mit doma zase po delsi dobe maly kotatko - strapaty chlupaty klubicko, troubovity vyraz, nemotorne pohyby, bezprostredni chut si hrat. Zatim jeste tiche, rozpacite predeni. Mlecny krok jeho jemnych tlapek na mem obliceji.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Když můj malej brácha něco dělá a začne si u toho zpívat, protože si myslí, že ho nikdo neslyší. :)
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Obrázek mnohdy řekne víc :)

    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Kdyz ridim auto a zacne lehce padat snih, ze si pripadam jako ve Star Treku, kdyz se zapne warp pohon, jak snehove vlocky vlajou kolem auta.
    COURT
    COURT --- ---
    Vedet, ze vsechno je zatim jak ma byt. A nemuset chodit do prace a nemuset rano vstavat za tmy.
    OLLSON
    OLLSON --- ---
    dnešní ranní mávání křídel větrných mlýnů z poza kopce s azurovou oblohou, ač jen na pár minut u šterberka
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    omlouvam se za OT, ale neda mi to :)
    SALAMAN: asi uz jsem asi starsi generace.. Frostaci zacali az pozdeji, to uz jsem mela po puberte.. ale nebyla to zmrzlina ale "vykup kralicich kozek" a strasne me to na te vsi sralo :D
    HELA
    HELA --- ---
    Včera v noci jsem neodolala pohledu na teď už docela velké rampouchy, vylezla jsem z okna na balkón, chvíli jsme je okukovala, pokoušela se je vyfotit a tak, pak jsem si jeden utrhla a cinkala na ně jako na xylofon (každý měl jiný zvuk!:) a na závěr vystoupení jsem si ten ulomený rampouch nechala rozpustit v puse :) Byla to dobrá noc :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Cirkulárky a Family Frost!
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    vzpominka na leto: vune asfaltu, kdyz opravujou silnici a vzpominka na podzim z detstvi: vune spadaneho barevneho listi a zvuk cirkularky..
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    psat vzkazy na zasnezeny kapoty aut :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    HELA: A šťouchat do nich na větvích stromů, aby se rozcinkaly :-)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    modré a zelené chřestící blesky, které na kabelech vytváří noční vlak projíždějící mrazivým údolím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam