• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když ráno vstanu a mám kuchyni zalitou hustým oranžovým světlem vycházejícího slunce.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    RUSALKA: to samý platí pro ženský tělo :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Strasne rada hladim hladky sklo :) Je pekny, jak reaguje na teplotu, jak se ochlazuje, ...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Když se mi povede ukořistit takovou barevnou variantu curaproxího kartáčku na zuby, kterou jsem ještě nikdy neměla :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Pouštět si starý desky na gramofonu. Jak se to točí a praská.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    naboso nazout kozačky s kožíškem uvnitř
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    usinat s cicinou v posteli, poslouchat zvuky nocniho metra a a uzivat si, ze uz se po nocich netoulam venku
    STENNY
    STENNY --- ---
    Vyjít ze stínu na slunce a užívat si to, nechávat do sebe ty paprsky vsáknout... jarní slunce!
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Moment, kdy si po sauně dám bazén, odpočívám a cítím po celém tělě a v něm, jak se vyrovnávají teploty a uvolňují se svaly...
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    ty snezenky v parku pred domem
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jízda vlakem. Pokaždý se cítím zase jako malej kluk.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Vůně mojí kůže a vlasů po celým dnu venku v přírodě.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    můžu být sebevíc unavená, ale stejně mi vždy zvuk těch jejich bosých tlapek, jak jdou po parketách po ránu, když se blíží k naší posteli, vyloudí úsměv na rtech
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    pozorovat na obzoru mraky a predstavovat si, ze jsou to hory
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Obcas si pri znelce serialu Pratele zatleskam.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    vyhánět bubliny ze sklenice s naloženým hermelínem
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Pokaždý když vylezu rozespalej z domku, pokaždý na mě čeká psí čumák za dveřma.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Když se povede, náhodou či záměrně, přehozením jednoho písmenka ve slově, dát tomu slovu úplně jiný a nový význam :) viz. [ HRAFNAIN @ malý radosti podle Amélie z Montmartru ]
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    jet autobusem nebo tramvají, číst nebo z jiného důvodu nekoukat okolo a jenom podle vůně jídla z pouličního stánku zjistit, kde jsem
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Chodím ráno v 6 na bus kolem křoví, ze kterého se ozývá veselá ptačí debata, že tam těch ptáčků musí být snad deset nebo nevím kolik, ale prostě mnoho, žádné osamocené pískání. To jejich veselé štěbetání je tak nečekaně zajímavej kontrast přírody oproti zvuku motorů z hlavní silnice co je hned vedle. Vždycky se těším, až půjdu kolem, jestli ta debata bude pokaždé tak hlasitá a vícehlasá. Nikdy dřív jsem si toho nevšimla a přistiha jsem se, jak se na tu chviličku, kdy půjdu kolem, tak strašně moc těším! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam