• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Pokaždý když vylezu rozespalej z domku, pokaždý na mě čeká psí čumák za dveřma.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Když se povede, náhodou či záměrně, přehozením jednoho písmenka ve slově, dát tomu slovu úplně jiný a nový význam :) viz. [ HRAFNAIN @ malý radosti podle Amélie z Montmartru ]
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    jet autobusem nebo tramvají, číst nebo z jiného důvodu nekoukat okolo a jenom podle vůně jídla z pouličního stánku zjistit, kde jsem
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Chodím ráno v 6 na bus kolem křoví, ze kterého se ozývá veselá ptačí debata, že tam těch ptáčků musí být snad deset nebo nevím kolik, ale prostě mnoho, žádné osamocené pískání. To jejich veselé štěbetání je tak nečekaně zajímavej kontrast přírody oproti zvuku motorů z hlavní silnice co je hned vedle. Vždycky se těším, až půjdu kolem, jestli ta debata bude pokaždé tak hlasitá a vícehlasá. Nikdy dřív jsem si toho nevšimla a přistiha jsem se, jak se na tu chviličku, kdy půjdu kolem, tak strašně moc těším! :-)
    RAEL
    RAEL --- ---
    Pozorovat a tajně krmit myš na nástupišti metra...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    když člověk stojí na šraňkách, projíždí dlouhý nákladní vlak a mezi každým vagónem je problik protistojícího auta a řidiče - jak se zrovna tváří - drbe na hlavě - dloube v nose... Je to jak starý nasekaný film až se z toho člověku nakonec zatočí hlava :c)
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    když se ráno probudím s pocitem, že mi za minutu zazvoní budík, ale zjistím, že můžu ještě třeba dvě hodiny spát.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    kdykoliv vidím starý pár, jak se drží za ruce, tak si říkám, že bych taky chtěla!!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Když mám ráno dost času, oškrábu sníh a led i z vedle stojícího auta a představuju si, jak někomu udělám radost a urychlím mu odjezd do práce. :)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Baví mě se zanořit do napuštěné vany a nechat si bublinkama ze suchých vlasů olizovat hlavu a čekat kdy se pustí další bublinka a další a pak zaklepat hlavou a stále tam ještě jsou bublinky...
    Poslouchat jak šumí pěna a praskají ty miniaturní bublinky
    Poslouchat zvuky domu s ušima pod tou vodou ve vaně :c)
    COURT
    COURT --- ---
    Dat sipekna inspirativni a nefrustrujici splnitelna predsevzeti, plna malych radosti v duchu nezapominat na sebe : ze budu chodit aspon jednou tydne do cajovny,ze budu obden cvicit, ze si kazdy mesic koupim neco hezkeho, jednou za cas ze budu chodit ke kadernici a vyzkousim i sluzby jako manikura, pedikura, atd. Ze budu pred spanim cist uklidnujici knizku, budu poradnejsi a systematictejsi. Vse s cilem trochu ten soucasny hekticky a stresujici zivot zklidnit a zprijemnit
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    masirovat lidem ramena a hlavu, citit, jak jim z toho beha mraz po zadech, jak se pomalu rozpousti a vrni blahem ...
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    KALLISTO: A tehdy taky jezdila pojízdná prodejna Jednoty. Vždycky jsem na ní jako kluk číhal a samozřejmě mi všechno z toho starýho autobusu chutnalo víc, než v krámu. Hlavně chleba a salám
    LFE
    LFE --- ---
    Mit doma zase po delsi dobe maly kotatko - strapaty chlupaty klubicko, troubovity vyraz, nemotorne pohyby, bezprostredni chut si hrat. Zatim jeste tiche, rozpacite predeni. Mlecny krok jeho jemnych tlapek na mem obliceji.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Když můj malej brácha něco dělá a začne si u toho zpívat, protože si myslí, že ho nikdo neslyší. :)
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Obrázek mnohdy řekne víc :)

    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Kdyz ridim auto a zacne lehce padat snih, ze si pripadam jako ve Star Treku, kdyz se zapne warp pohon, jak snehove vlocky vlajou kolem auta.
    COURT
    COURT --- ---
    Vedet, ze vsechno je zatim jak ma byt. A nemuset chodit do prace a nemuset rano vstavat za tmy.
    OLLSON
    OLLSON --- ---
    dnešní ranní mávání křídel větrných mlýnů z poza kopce s azurovou oblohou, ač jen na pár minut u šterberka
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    omlouvam se za OT, ale neda mi to :)
    SALAMAN: asi uz jsem asi starsi generace.. Frostaci zacali az pozdeji, to uz jsem mela po puberte.. ale nebyla to zmrzlina ale "vykup kralicich kozek" a strasne me to na te vsi sralo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam