• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    LFE
    LFE --- ---
    Prvni jarni dny, kdy ptaci nad ranem jeste za tmy ohlusuji svym zpevem a prekrikuji se jeden pres druheho, oznamuji konec zimy...Ten pocit, ze stoji za to zit, aby to clovek mohl za rok zazit znova.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když ráno vstanu a mám kuchyni zalitou hustým oranžovým světlem vycházejícího slunce.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    RUSALKA: to samý platí pro ženský tělo :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Strasne rada hladim hladky sklo :) Je pekny, jak reaguje na teplotu, jak se ochlazuje, ...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Když se mi povede ukořistit takovou barevnou variantu curaproxího kartáčku na zuby, kterou jsem ještě nikdy neměla :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Pouštět si starý desky na gramofonu. Jak se to točí a praská.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    naboso nazout kozačky s kožíškem uvnitř
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    usinat s cicinou v posteli, poslouchat zvuky nocniho metra a a uzivat si, ze uz se po nocich netoulam venku
    STENNY
    STENNY --- ---
    Vyjít ze stínu na slunce a užívat si to, nechávat do sebe ty paprsky vsáknout... jarní slunce!
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Moment, kdy si po sauně dám bazén, odpočívám a cítím po celém tělě a v něm, jak se vyrovnávají teploty a uvolňují se svaly...
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    ty snezenky v parku pred domem
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jízda vlakem. Pokaždý se cítím zase jako malej kluk.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Vůně mojí kůže a vlasů po celým dnu venku v přírodě.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    můžu být sebevíc unavená, ale stejně mi vždy zvuk těch jejich bosých tlapek, jak jdou po parketách po ránu, když se blíží k naší posteli, vyloudí úsměv na rtech
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    pozorovat na obzoru mraky a predstavovat si, ze jsou to hory
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Obcas si pri znelce serialu Pratele zatleskam.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    vyhánět bubliny ze sklenice s naloženým hermelínem
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Pokaždý když vylezu rozespalej z domku, pokaždý na mě čeká psí čumák za dveřma.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Když se povede, náhodou či záměrně, přehozením jednoho písmenka ve slově, dát tomu slovu úplně jiný a nový význam :) viz. [ HRAFNAIN @ malý radosti podle Amélie z Montmartru ]
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    jet autobusem nebo tramvají, číst nebo z jiného důvodu nekoukat okolo a jenom podle vůně jídla z pouličního stánku zjistit, kde jsem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam