• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DRAGON: od zvířat se máme ještě mnoho co učit!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zastavit ve stanku u cesty, misto jidla a piti a okolnich lidi mne vic zaujalo, ze par metru od lavicek sedeli dva rackove vedle sebe a naprosto evidentne pozorovali tuhle lidskou smecku, ktery sem byl soucasti. Urcite to i komentovali, potichu, aby to nikdo neslysel. Zdalo se mi ze i smich sem zaslechl..
    Nekdy premyslim nad tim, jak moc jsme pro zvirata smesni tvorove.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    dávat si studenou sprchu uprostřed největšího vedra v jediné sprše v kempu, která nemá střechu :) svítilo na mě slunce a bylo tak horké, že stíhalo ohřát tu ledovou vodu přímo ze studny na teplotu, která nezpůsobuje tepelný šok :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Bude bouřka a já jsem schovávala z balkonu chilli jenom v sarongu a přišel vítr a hladil mě po nohou a celou mě objímal, prsty mi vjel do vlasů a kradl mi dech ze rtů a na krátkou chvíli jsme se téměř milovali. :)
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Když jedu taxikem, vymýšlím si život, který bych chtěla žít, ale nežiju. Jednou jsem psycholožka, jednou těsně po svatbě.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Tak dnes jsme si to rázovaly s dcerou po rozehřátém chodníku, já úplně bosa, ona v ponožkách, a minuly jsme paní středního věku se psem. Po chvíli nás zase předešla a jak nás míjela, hodila po mně takový lehce provinilý úsměv a já koukám, že si boty nese v ruce :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAERI: A pak pokračovat v chůzi i za deště, louže jsou hrozně teplý.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Projít se bosýma nohama po nahřátém asfaltu/betonu.

    Když je před deštěm ve vzduchu cítit ozón.
    SHANTI11
    SHANTI11 --- ---
    když mi pod rukama pomalu vzniká povídka... a když sama postupně zjišťuju, co jsou vlastně mé postavy zač :)
    BENISH
    BENISH --- ---
    kdyz pod koly krupne kureci hrudnicek prasacky jedouciho cyklisty
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    tajné orgasmy každého milovníka jídla:



    když protrhnou krustičku na crème brûlée.

    nebo když zakrojí svůj čokoládový fondant a ten teče, přesně jak má.

    a co teprve ty sexy krouživý pohyby při zalívání čerstvého kafe!

    Nebo napětí, než se čapne plynovej hořák… oooooch…

    když propichují maso na špíz.

    anebo zakrojí stejk a ten je medium rare, pěkne podle jejich gusta.

    anebo panenka, když je uvnitř krásně růžovoučká a měkká.

    když krájí cibuli se zavřenýma očima a nepořežou se u toho.

    a to křupnutí, když poprvé zajedou nožem do čerstvého chlebíčku!

    a pak prstama posbírají všechny drobky a sní je.

    když honí máslo po pánvičce.

    nebo když mistrně obrátí flipem palačinku.

    když si hoblují parmigiano na salátek.

    domácí kyselo je opět kyselé tak, jak by mělo být.

    ten super zvuk při krájení řapíkatého celeru.

    když polaskají otvírák a odháčkují flašku vína.

    nebo poprvé ponoří rty do pěny od piva.

    zakousnou krásně zralý rajče a to chutná jako rajče.

    když si posypou čerstvě nakrájeným šnitlíkem chleba s gervais.

    a samozřejmě, když je u jejich jídla ticho jak v kostele a je slyšet jen slastné „mmmm“…



    zdroj: [ ALIEN_KA @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo? ]
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Ráno jsem byla normálně dojatá. Měla jsem to štěstí být svědkem následující situace: Na Vysočanský stojí prodavač Nového prostoru. Přijde k němu paní, lodičky, kostýmek a povídá mu: "Nechci váš časopis, ale koupila jsem vám snídani, tady máte" a podávala mu dva pytlíčky s koupenou snídaní z nedalekého pekařství. Vyhrkly mi normálně slzy a zastyděla jsem se (kolikrát jsem toho prodavače já minula bez povšimnutí?). Tohle jsou přesně ty pozitivní příklady, kterých je plný youtube na téma pošli dobrý skutek dál... Je to až dojemné, když to pak vidíte na vlastní oči.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    viděli jste někdy poletovat roháče? Já právě jo a hned tři najednou, asi minutu kousek ode mne. je to nemalá radost!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    PRAASHEK: hajzle bezcitnej :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ENKATT: vskutečnosti toluen
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    tenhle klip mi dokáže udělat v puse hotové moře slin co nejdou polknout bez pocitu alespoň osmi chutí :c)

    https://video-cdg2-1.xx.fbcdn.net/...779135759_n.mp4?oh=0adeb159b18adacb59d70ba96bb95b6b&oe=558C3ED8
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Včera si vedle mě v metru sednul starý pán s voněl malířským ateliérem. terpentýnem a barvama. tak jsem tu vůni chytala dokud nevystoupil.
    HELA
    HELA --- ---
    MOIAA: jé, tak to je dvojitá radost, mít vypěstovanou rostlinku jako památku z cest - jedlou a dobrou památku :D To asi příště zkusím, jestli potkám něco vhodného :)
    MOIAA
    MOIAA --- ---
    HELA: přesně tak! Pravidelně zalévám a hnojím :) Ale semínka mám až z Kanárů, tak doufám, že bude stejně tak dobré jako tam!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EETEE: nám voní celá lipová alej v ulici a nejlepší to je za teplých nocí :-)
    HELA
    HELA --- ---
    chodím se na něj koukat a obdivuju ho skoro každý den :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam