• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MARI
    MARI --- ---
    objevit v knize zahranicniho autora zminku o cesku nebo ceskem meste / nejakem cechovi apod. (nebo i ve filmu).
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Když si k vašemu oblíbenýmu oblečení vezmete kožený rukavice a deštník, tak aby to spolu hrálo. Následně si užívate jak vás lidi sledují. )
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    Poradne se projet rypakem na vysmrdene posteli z kleku do lehu a pri tom fetovat vuni spanku. (pozor, nikoli proprdene, tot samozrejmost :D)
    ERUVEO
    ERUVEO --- ---
    poslouchat její dech
    HELA
    HELA --- ---
    Když jedu potmě tramvají z Barrandova, a zrovna mi z náhodného výběru hraje nějaká obzvlášť epická skladba, když vjedu do místa, odkud je výhled do dálky na Prahu plnou světel. Nejlíp když o tom nepřemýšlím a zrovna se kouknu ven - a najednou se mi za doprovodu úžasného soundtracku ten pohled objeví před očima :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KAERI: hledám rovnou česká jména, vždycky na mne musí v kině čekat :))
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    KAERI: taky se zásadně koukám po akční kostymérce Mary Scotchdopol :) obvykle u věcí podle komixů od Marvelu :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když skončí americký film, hlavně nějaký větší, kde se tvorby účastnila hromada lidí, koukám se na titulky a hledám lidi s americkým jménem a poameričtěným, původně českým příjmením - jako Bruce Zajicek atd..
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Výhled z vlaku ze železničního mostu na náplavku, když přijíždím do Prahy (nebo odjíždím) z Plzně. Hrad, řeka, světla, lidi....
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    potkat chlapa, který oplývá všemi fyzickými rysy, které mám ráda :) takové prchavé setkání s osobním ideálem krásy
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Navonět se oblíbeným parfémem, na který jsem si dlouho počkala, než jsem si ho koupila.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Dostala jsem dnes dvě sklenice meruňkového kompotu. Jen tak :)
    WOAM
    WOAM --- ---

    nalezeno v příspěvku [ FRANCINE @ Čechy kuriozní - choďme a foťme - FOTKY ! ]

    a dneska jsem se přistihla, jak si každýo spolucestujícího v autobuse představuju na velkolepým obraze a snažím se trefit do stylu, kterej by podtrhnul, co je na těch lidech zajímavý a krásný
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Takový ten stav, kdy člověk nemusí ráno vstávat a nechává si v polospánku / polovědomí dozdát sny :c)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    .. sejit se s clovekem, se kterym jste se doposud bezmyslenkovite potkavali na chodbe a zjistit, se zahrat si s nim, je vlastne cast vaseho plniciho se snu ..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    moct si dát do polívky písmenka, i když jste dospělí a nemáte děti!
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    MORGAIN: kamarad mi rikal to same. Nasetril kila padesatek za par let ...desetitisice. Rozhodne fajn napad.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KLAIR: Já to ve skutečnosti asi až tak nepotřebuju - nemívám problém s tím mít peníze, obvykle mi spíš chybí ty dny volna z práce, ale stejně se mi nápad líbil a mohu se to pak rozhodnout utratit i za něco jiného...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MORGAIN: hele ale to by mohlo fungovat
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Jedni známí mi poradili, že mají doma kasičku, do které hážou padesátikoruny, a pak za to jedou na dovolenou. Pade je taková částka, kterou člověk tak nějak nikdy nepostrádá, ale přitom se přes ně dá našetřit vlastně docela dost peněz. Tak jsem si taky pořídila kasičku. A mám vždycky hroznou radost, když mi v obchodě vrátí pade... vždycky si ho syslim a radši platím jinýma penězma a doma si ho hodím do kasičky :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam