• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOOKASH: to uz skoro patri sem :)
    [ MOC PĚKNÉ ÚCHYLKY, JAKO ]
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    FKA82: jj hledani ceskych jmen v titulcich zahranicnich filmu/serialu....
    Naucil me to deda a delam to porad :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    KAERI: to mi připomnělo, jak jsem se jako dítě koukala na Baywatch a na konci jsem vždycky čekala na titulky, byl tam Paul Broucek :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    prsknout smichy na CRT monitor, a pozorovat balóny a vzducholodě :D
    přehánim, ale baví mě skrz ty kapičky pozorovat ony červený zelený modrý barvičky, pixely! :)
    KN0FL
    KN0FL --- ---
    Vůně právě dovařené rýže.
    MARI
    MARI --- ---
    objevit v knize zahranicniho autora zminku o cesku nebo ceskem meste / nejakem cechovi apod. (nebo i ve filmu).
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Když si k vašemu oblíbenýmu oblečení vezmete kožený rukavice a deštník, tak aby to spolu hrálo. Následně si užívate jak vás lidi sledují. )
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    Poradne se projet rypakem na vysmrdene posteli z kleku do lehu a pri tom fetovat vuni spanku. (pozor, nikoli proprdene, tot samozrejmost :D)
    ERUVEO
    ERUVEO --- ---
    poslouchat její dech
    HELA
    HELA --- ---
    Když jedu potmě tramvají z Barrandova, a zrovna mi z náhodného výběru hraje nějaká obzvlášť epická skladba, když vjedu do místa, odkud je výhled do dálky na Prahu plnou světel. Nejlíp když o tom nepřemýšlím a zrovna se kouknu ven - a najednou se mi za doprovodu úžasného soundtracku ten pohled objeví před očima :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KAERI: hledám rovnou česká jména, vždycky na mne musí v kině čekat :))
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    KAERI: taky se zásadně koukám po akční kostymérce Mary Scotchdopol :) obvykle u věcí podle komixů od Marvelu :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když skončí americký film, hlavně nějaký větší, kde se tvorby účastnila hromada lidí, koukám se na titulky a hledám lidi s americkým jménem a poameričtěným, původně českým příjmením - jako Bruce Zajicek atd..
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Výhled z vlaku ze železničního mostu na náplavku, když přijíždím do Prahy (nebo odjíždím) z Plzně. Hrad, řeka, světla, lidi....
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    potkat chlapa, který oplývá všemi fyzickými rysy, které mám ráda :) takové prchavé setkání s osobním ideálem krásy
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Navonět se oblíbeným parfémem, na který jsem si dlouho počkala, než jsem si ho koupila.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Dostala jsem dnes dvě sklenice meruňkového kompotu. Jen tak :)
    WOAM
    WOAM --- ---

    nalezeno v příspěvku [ FRANCINE @ Čechy kuriozní - choďme a foťme - FOTKY ! ]

    a dneska jsem se přistihla, jak si každýo spolucestujícího v autobuse představuju na velkolepým obraze a snažím se trefit do stylu, kterej by podtrhnul, co je na těch lidech zajímavý a krásný
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Takový ten stav, kdy člověk nemusí ráno vstávat a nechává si v polospánku / polovědomí dozdát sny :c)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    .. sejit se s clovekem, se kterym jste se doposud bezmyslenkovite potkavali na chodbe a zjistit, se zahrat si s nim, je vlastne cast vaseho plniciho se snu ..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    moct si dát do polívky písmenka, i když jste dospělí a nemáte děti!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam