• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Včera mi dala poprvé pusu na veřejnosti. Jen mi ji tak rychle vlepila a hned se rozhlídla po okolí. V zápětí se na mě podívala a dala mi ještě jednu, už se nerozhlížela, jen se usmála a položila mi hlavu na rameno ))
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Zvuk rozjíždějící se tramvaje (jsem mimopražská, moc často ho neslýchám).
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Číst knihu bez záložky a každý večer si zapamatovat stránku i odstavec a další večer si to pamatovat a plynule pokračovat ve čtení.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    EETEE: Jojo, navíc se pod to krásně schová občasná samomluva, kdy na člověka ostatní nekoukají jak na blázna. ;-) Jenom je hloupý, když se výjimečně jde někam bez děcka a člověku třeba ujede: "Tak a teď přejdeme." :-))
    EETEE
    EETEE --- ---
    EETEE: ...a vlastně když nad tím přemýšlím, tak mi dělají radost i maminky, které se dětem věnují, zpívají si s nimi na ulici, nebo odpovídají na stopadesaté "A proč?"... :-)))

    Žádná genderová diskriminace! ;-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Celkem pravidelně mi dělají radost tatínkové s dětmi.
    Cestou do práce jsem potkala brýlatého tatínka s dítětem posazeným za krkem, kteří si zpívali Kočka leze dírou, pes oknem... :-)))
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Dneska jsem si ve vlaku uplnou náhodou hned dvakrát přisedla k jedné hezké babičce, jela jsem s ní do práce i z práce. Strašně hezky voněla, stářím, knížkama, jablíčkama a skořicí... Doufám, že má někde děti a vnoučata, co jsou na ní hodní.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Tak když jsou tu kytičkové...
    Před časem jsem měla mrkev, na kterou asi přišlo jaro a ž jí začaly rašit nový lístky, tak jsem ten vršek klasicky odkrojila, mrkev snědla a toho vršku se mi zželelo, tak jsem ho dala do květináče... a dneska už mám na okně asi 20cm dlouhej stonek mrkve, co dokonce už i kvete :)
    HELA
    HELA --- ---
    Kdykoliv tramvají projíždím přes Smíchovské nádraží, musím se usmívat při pohledu na tu barevnou výzdobu, obrázky na zdech, "kytky" z petlahví na sloupech... Když jsem to viděla poprvé, měla jsem extrémně blbou náladu a tohle mě tak mile překvapilo, že jsem se musela usmíévat stejně :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Taky mám pár zahrádkových...

    Čerstvé ředkvičky ze záhonku, vždycky mám radost že najdu další a další už dost velkou, abych ji mohla sklidit.

    A nikdy neodolám dát alespoň jednu menší ředkvičku psovi, když loudí...protože je má tak rád. :-)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Přesně v okamžiku, kdy jsem ztratila poslední zbyteček důvěry ve své pěstitelské úspěchy, se má balkonová zahrádka zazelenala.
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    Najít při úklidu něco, na co už jsem dávno zapomněla, že existuje. Třeba dnes to byly fotky ze školky... :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    koukat jen tak z okna, když děti konečně usnou
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Mam rada ten zvuk, kdyz o sebe "zazvoni" dve tabulky mrazeneho spenatu. Dost casto do toho mrazaku v obchode sahnu jen abych s nima cinkla, i ikdyz pro spenat vubec nejdu. :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Když vidím nějaký pár poprvé a vím že jsou spolu dlouho, zeptám se jak a odkud se znají.
    Je zajímavé sledovat tu synchronii ve vyprávění - jak se doplňují a odkývávají si, že tak a tak to opravdu bylo. Kolikrát i zajímavé historky. Ptám se na to často. Někdy je to lepší debata než nad počasím, když někoho neznám.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    unavit se fyzickou prací
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    normálně z beden šepot,
    ale občas,,,

    VOLUME doprava! :)
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    V práci sedím za pokladnou .. -

    - Když se mě děti ptají, co to mám s vláskama
    - Když mi děti recitují básničky, zpívají písničky, a rodiče nervozně pokukují :)
    - Když poděkuji za drobné, a lidi to nějakým způsobem úplně rozzáří :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Ptát se různých lidí, co je přivedlo k jejich zaměstnání, a občas se od někoho dovězdět, že dělá svůj dream job.
    PER2
    PER2 --- ---
    poletujici chmyri ve vzduchu pri zapadu slunce cestou mistni lolakou + vyhled na hory vsude kolem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam