• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    nevědět, co je za den, a mít ten čas
    aspoň na chvíli ^^
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    Dnes jsem si potvrdila, že jsem vážně divná osoba... Dopoledne počasí pro většinu lidí prostě hnusné, liják, vítr, pro mě ale radost se alespoň dívat z okna. Vylezu za dům na to moje minipolíčko pro kopr do omáčky k obědu, holinky se mi boří do hlíny, z pláštěnky stékají proudy vody, ale moje srdce se raduje a tetelí blahem. Neocením "pěkné počasí", ale miluju (a potřebuju) pořádný déšť, vichr, podzimní plískanice, mlhy, pošmourno.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Dnes jsem byla s dcerou na poliklinice a vedoucí technicko-provozního úseku (whatever it is) měla stejné jméno i příjmení jako já za svobodna. Bylo to jako kdyby na mě ta cedule mrkla.

    A na balkoně mi dozrály první měsíční jahody a voní to tam jako na palouku v lese.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ILIEN: nepomohla...a to je na tom právě to hezké:)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    _JULIE_: To je fakt neuvěřitelný, nečekala bych, že by něco takových jetel mohl zvládnout.... jsem tě podezírala, žes mu trochu pomohla třeba rostlinýma hormonama :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    najít tu nejtvrdší hudbu a pustit ji nahlas

    lvl2 zatim nenastal, taky by mohl bejt zabavnej, ale to už bysem nebyl Amelie :]
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ILIEN: Je to tak, prostě jsem ho utrhla a dala ho do normální vody z kohoutku...a za 14 dní koukám, že listy nějak začaly schnout, tak jsem ho chtěla už vyhodit a v tu chvíli jsem uviděla kořínky:) ...a teď už je má ještě zhruba jednou tak dlouhé než na fotce! Zkusím ho zasadit...
    ještě nikdy se mi tohle nestalo a nacházím čtyřlístků poměrně hodně...
    mám z toho radost:)!
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Na Luzinach v metru stava pan bezdomovec a prodava NP. Ma psa, kterej vedle nej lezi na dece, a je uplne vzornej, dycky me jen prijde ocuchat, kdyz si ten casopis kupuju, a necha se pohladit. Tak sem mu dneska koupila takovej ten barevnej uzel na hrani, aby mel nejakou zabavu.
    Nevim, jestli ta cista psi radost vic sundala me, nebo pana bezdomovce, ale rozhodne stala za to.
    COURT
    COURT --- ---
    ILIEN: já mám pocit, že podle fotky se to fakt stalo a zakořenil utržený čtyřlístek... to si neumím předstvit tu kopu štěstí co z něčeho takového plyne!! :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    _JULIE_: To je hrozně dobrý....jak? Jetel nezvládá zakořenit jen tak sám od sebe, ne?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    zakořenil mi čtyřlístek:)
    HELA
    HELA --- ---
    já tam jednou potkala zvonkohru na mostě :) (nebo kolem Vánoc anděla na zábradlí turistické stezky, ale toho nemám na fotce.)



    AETHER
    AETHER --- ---
    ... Nebo básničky v mlází;)

    AETHER
    AETHER --- ---
    HELA: Já tam taky potkávám poklady, třeba origami na stromě....



    HELA
    HELA --- ---
    tohle jsem potkala na procházce v Prokopaku, vodnická vrba :)
    HELA
    HELA --- ---
    KAERI
    KAERI --- ---
    Chodit mezi lidi se svou vysoce společenskou dvouletou dcerou a sledovat, jak jihnou tváří v tvář jejímu nadšenému "Dobýden!"

    Mít knížku, která se čte sama, nemít na ni čas, těšit se na každou další kapitolu a na to, jak to všechno dopadne, a zároveň nechtít, aby kdy skončila.

    Číst si u snídaně časopis s recepty a představovat si, jak asi chutná výsledek.

    A sypat si čerstvou pažitku úplně do všeho.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    potkat auto s nápisem Ortel přes celý zadní sklo... zařadit se vedle něj a zjistit, že ho řídí cikán :))))
    AETHER
    AETHER --- ---
    VYHULENY_UFO: A před spařením naříznout;) když jsou dobře zralá, svlíknou se sama - zrovna dneska jsem se tím kochala;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FIONOR: mas nejakej jinej recept, nez je sparit horkou vodou a pak zchladit? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam