• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ILIEN: Je to tak, prostě jsem ho utrhla a dala ho do normální vody z kohoutku...a za 14 dní koukám, že listy nějak začaly schnout, tak jsem ho chtěla už vyhodit a v tu chvíli jsem uviděla kořínky:) ...a teď už je má ještě zhruba jednou tak dlouhé než na fotce! Zkusím ho zasadit...
    ještě nikdy se mi tohle nestalo a nacházím čtyřlístků poměrně hodně...
    mám z toho radost:)!
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Na Luzinach v metru stava pan bezdomovec a prodava NP. Ma psa, kterej vedle nej lezi na dece, a je uplne vzornej, dycky me jen prijde ocuchat, kdyz si ten casopis kupuju, a necha se pohladit. Tak sem mu dneska koupila takovej ten barevnej uzel na hrani, aby mel nejakou zabavu.
    Nevim, jestli ta cista psi radost vic sundala me, nebo pana bezdomovce, ale rozhodne stala za to.
    COURT
    COURT --- ---
    ILIEN: já mám pocit, že podle fotky se to fakt stalo a zakořenil utržený čtyřlístek... to si neumím předstvit tu kopu štěstí co z něčeho takového plyne!! :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    _JULIE_: To je hrozně dobrý....jak? Jetel nezvládá zakořenit jen tak sám od sebe, ne?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    zakořenil mi čtyřlístek:)
    HELA
    HELA --- ---
    já tam jednou potkala zvonkohru na mostě :) (nebo kolem Vánoc anděla na zábradlí turistické stezky, ale toho nemám na fotce.)



    AETHER
    AETHER --- ---
    ... Nebo básničky v mlází;)

    AETHER
    AETHER --- ---
    HELA: Já tam taky potkávám poklady, třeba origami na stromě....



    HELA
    HELA --- ---
    tohle jsem potkala na procházce v Prokopaku, vodnická vrba :)
    HELA
    HELA --- ---
    KAERI
    KAERI --- ---
    Chodit mezi lidi se svou vysoce společenskou dvouletou dcerou a sledovat, jak jihnou tváří v tvář jejímu nadšenému "Dobýden!"

    Mít knížku, která se čte sama, nemít na ni čas, těšit se na každou další kapitolu a na to, jak to všechno dopadne, a zároveň nechtít, aby kdy skončila.

    Číst si u snídaně časopis s recepty a představovat si, jak asi chutná výsledek.

    A sypat si čerstvou pažitku úplně do všeho.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    potkat auto s nápisem Ortel přes celý zadní sklo... zařadit se vedle něj a zjistit, že ho řídí cikán :))))
    AETHER
    AETHER --- ---
    VYHULENY_UFO: A před spařením naříznout;) když jsou dobře zralá, svlíknou se sama - zrovna dneska jsem se tím kochala;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FIONOR: mas nejakej jinej recept, nez je sparit horkou vodou a pak zchladit? :D
    RAEL
    RAEL --- ---
    Dávat lidem malé a tak trochu tajemné dárečky.. Talismany pro štěstí na jejich aktuální problém.. tak trochu čarovat. Nenápadně..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Čůrání venku s nějakým pěkným výhledem do kraje. To se nikdy neomrzí. :-)
    MARILLMARA
    MARILLMARA --- ---
    Usínat u zapnutého větráku...ten zvuk mi připomíná moře. To šumění...miluju
    KN0FL
    KN0FL --- ---
    Zvuk, který dělají pastelky, když se člověk přehrabuje v pouzdru.
    IRISWILLOW
    IRISWILLOW --- ---
    Číst si o rozbalování balíčků v klubu "Nyx slaví 15 let!!!" zatímco na sobě mám nyxí tričko, které jsem si převlíkla v práci, jen co jsem balíček rozbalila.
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Včera mi dala poprvé pusu na veřejnosti. Jen mi ji tak rychle vlepila a hned se rozhlídla po okolí. V zápětí se na mě podívala a dala mi ještě jednu, už se nerozhlížela, jen se usmála a položila mi hlavu na rameno ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam