• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    COURT
    COURT --- ---
    ILIEN: já mám pocit, že podle fotky se to fakt stalo a zakořenil utržený čtyřlístek... to si neumím předstvit tu kopu štěstí co z něčeho takového plyne!! :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    _JULIE_: To je hrozně dobrý....jak? Jetel nezvládá zakořenit jen tak sám od sebe, ne?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    zakořenil mi čtyřlístek:)
    HELA
    HELA --- ---
    já tam jednou potkala zvonkohru na mostě :) (nebo kolem Vánoc anděla na zábradlí turistické stezky, ale toho nemám na fotce.)



    AETHER
    AETHER --- ---
    ... Nebo básničky v mlází;)

    AETHER
    AETHER --- ---
    HELA: Já tam taky potkávám poklady, třeba origami na stromě....



    HELA
    HELA --- ---
    tohle jsem potkala na procházce v Prokopaku, vodnická vrba :)
    HELA
    HELA --- ---
    KAERI
    KAERI --- ---
    Chodit mezi lidi se svou vysoce společenskou dvouletou dcerou a sledovat, jak jihnou tváří v tvář jejímu nadšenému "Dobýden!"

    Mít knížku, která se čte sama, nemít na ni čas, těšit se na každou další kapitolu a na to, jak to všechno dopadne, a zároveň nechtít, aby kdy skončila.

    Číst si u snídaně časopis s recepty a představovat si, jak asi chutná výsledek.

    A sypat si čerstvou pažitku úplně do všeho.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    potkat auto s nápisem Ortel přes celý zadní sklo... zařadit se vedle něj a zjistit, že ho řídí cikán :))))
    AETHER
    AETHER --- ---
    VYHULENY_UFO: A před spařením naříznout;) když jsou dobře zralá, svlíknou se sama - zrovna dneska jsem se tím kochala;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FIONOR: mas nejakej jinej recept, nez je sparit horkou vodou a pak zchladit? :D
    RAEL
    RAEL --- ---
    Dávat lidem malé a tak trochu tajemné dárečky.. Talismany pro štěstí na jejich aktuální problém.. tak trochu čarovat. Nenápadně..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Čůrání venku s nějakým pěkným výhledem do kraje. To se nikdy neomrzí. :-)
    MARILLMARA
    MARILLMARA --- ---
    Usínat u zapnutého větráku...ten zvuk mi připomíná moře. To šumění...miluju
    KN0FL
    KN0FL --- ---
    Zvuk, který dělají pastelky, když se člověk přehrabuje v pouzdru.
    IRISWILLOW
    IRISWILLOW --- ---
    Číst si o rozbalování balíčků v klubu "Nyx slaví 15 let!!!" zatímco na sobě mám nyxí tričko, které jsem si převlíkla v práci, jen co jsem balíček rozbalila.
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Včera mi dala poprvé pusu na veřejnosti. Jen mi ji tak rychle vlepila a hned se rozhlídla po okolí. V zápětí se na mě podívala a dala mi ještě jednu, už se nerozhlížela, jen se usmála a položila mi hlavu na rameno ))
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Zvuk rozjíždějící se tramvaje (jsem mimopražská, moc často ho neslýchám).
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Číst knihu bez záložky a každý večer si zapamatovat stránku i odstavec a další večer si to pamatovat a plynule pokračovat ve čtení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam