• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FLOE: a co teprv, když strčíš na Ruzyni turistovi měsíční kupon, kterej platí ještě tejden!
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    Dávat řidičům předplacené parkovací lístky za stěrač (když lístek nemají) který je ještě platný a představovat si jejich reakci. Už mě i napadlo jestli až ho uvidí pomyslí si pokuta a pak budou mile překvapeni.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Štrachala jsem pro něco za stolem a našla jsem tam zapadlou svou oblíbenou čokoládu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Ten pocit, když v tomhle sychravém počasí ostatní vypravíte a ta chvilka, když se otočíte ke dveřím, odkud se line vůně prohřátého domova a čerstvě uvařené kávy... A vrátíte se do tichého domu k snídani...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Když si do černého čaje naliju citron - jak se tak jako postupně odbarví a změní barvu :-)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Když v noci přeskočí jiskra na trolejích.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Číst si něčí jméno (třeba vyučujícího na VŠ) a přemýšlet, jak asi vypadá. A pak se nestačit divit, když se seknu.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    číst tenhle klub, když člověk zrovna nemá tu malou radost, o kterou by se podělil a potěší ho ty cizí :-)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    čáry od dopravních letadel na modrým nebi
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    lávová lampa je taková malá radost sama o sobě.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    když si koupim cappuccino v kelímku, vždycky vevnitř zůstane na stěnách kelímku pěna. sundám pak víčko a snažím se jazykem dosáhnout co nejdál a vychutnám si každý ulovený kousek pěny. a je mi jedno, že zrovna třeba sedím v tramvaji :-D
    MARI
    MARI --- ---
    ALEA: ja je kdysi skladala, kdyz jsem byla pred vanocema nemocna. privazovala jsem je pak niti k darkum. to byl taky hrejivy pocit, kdyz se na to obdarovany usmal.
    ALEA
    ALEA --- ---
    Skládám origami a přijde mi škoda jen tak je házet do koše. Nechávám je položené na zastávkách, na parapetech výloh, v čajovnách a podobně... Skládání mě uklidňuje a když pak vidím, že si je někdo vezme, usměje se když je vidí (nebo je v čajovně vystaví), mám z toho hřejivý pocit.
    WOAM
    WOAM --- ---
    nekonečné preludování akordů "maj" (Amaj, Cmaj, Fmaj...)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    když moknu a cítím, jak mi jednotlivé kapky stékají po obličeji
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ENKATT: od tý doby, co máme doma robotický vysavač jménem Evžen (přítel žen), to tu vypadá víc jako u lidí a míň jako u koček. ;-) Taky taková malá velká radost. :-))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    od tý doby, co mám doma jen svoje dvě kočky, ty dvě vstávají se mnou. já vylezu z postele, ale ony tam ještě chvíli jsou. nejdřív jedna té druhé umyje čuminku, teprve pak jdou "mezi lidi".
    MARI
    MARI --- ---
    HELA: ano, taky si ujizdim na otrhavani uschlych kvitku a listku... :)
    HELA
    HELA --- ---
    Obírat uschlé květy na svojí balkónové zahrádce - na jaře z petrklíčů, v létě ze surfinií (alias "gramofónků", jak jim říká přítelova mamka:)) Nějak mě to děsně uklidňuje. A navíc je ta kytka pak hezčí :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Když dělám pannacottu a pomalu přitom rozpouštím želatinu ve smetaně, voní to vanilkou a postupně se ztrácejí ty průsvitné želatinové ostrůvky. O fous přízemnější radodt pak je tu pannacottu zbaštit;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam