• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    pozorovat z vlaku ubíhající sluncem zalitou krajinu
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Včera jsem dostala ten nejnečekanější dárek... Porcelánovou ruku z r.1988 :)

    Šla jsem neplánovaně do hodinářství, došla mi baterie...
    můj známý hodinář mi baterii vyměnil a že pro mě ještě něco má, prý rušil starý hodinářský obchod a něco tam našel...
    A vytáhl ruku:)
    bylo mu líto ji vyhodit (což se nedivím!), roky na ní byly ve výloze hodinky, tak mi ji vzal k sobě do obchodu a čekal, až tam příjdu:)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    DRAGON: To mi krásně připomíná, proč je bazalka skoro jediná kytka, která mi nechcípne - protože dává tak dokonale najevo, že chce zalejt, že si toho i já všimnu :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AZA_: to mi pripomina, co sem si dneska natocil, taky rad pozoruju bylinky :)

    Bazalka chlastá
    https://vimeo.com/210626325
    AZA_
    AZA_ --- ---
    jak to roste :-)

    ENDEE
    ENDEE --- ---
    kdyz se do testovin nejakeho druhu priplete kousek uplne jineho druhu. dneska do vlasovych nudli do polevky maly muslicky :)
    HELA
    HELA --- ---
    Máme tady v okolí baráku kosa, který je zčásti albín a má bílé skvrny po stranách hlavy, takže ho vždycky spolehlivě poznám. (Mimochodem jsem díky tomu taky zjistila, že kosové se docela drží ve svém malém teritoriu a když jsem si dřív v minulých bydlištích myslela, že kolem vídám kosy, byl to ve skutečnosti pravděpodobně jeden a ten samý kos :D) A dělá mi radost vždycky, když ho uvidím, je to starý známý. Potěšilo mě, kdžy se jednou objevil po delší době, kdy jsem ho nevídala.. A když jsem v lednu začala sypat na balkón slunečnice, tak mě překvapilo, že místo obvyklé skvadry sýkorek začal lítat právě on, takže ho můžu skrz okno pozdravit i zblízka :) (Jednou to bylo doslova z očí do očí, protože přiletěl na zábradlí, když jsem zrovna seděla na balkóně, nevím, kdo z nás se lekl víc :D)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Včera jsem vzala děti na klouzačky a vedle na dopravním hřišti drandila na koloběžce svého vnoučka distingovaná, společensky oděná elegantní paní kolem šedesátky. Vnouček ji chytal a ona mu ujížděla, elegantní vínová šála za ní vlála, rozpustile se tomu smála... Mám několik vzorů, jaká chci být, až zestárnu. Tohle byl jeden z nich.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Za šedivého rána jako je tohle před probuzením cestovat se zavřenýma očima; cestovat duchem po zvuku, prostorem země nikoho mezi jednotlivými kapkami a jinými zvuky deště
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ten pocit, když člověk poprvé rozumí svému dítěti v telefonu...
    když to navíc trvalo tolik let...
    MUZA
    MUZA --- ---
    Kdyz fouka jemny vitr, ktery nezebe, zaviram oci, nastavuji tvar a nechavam se hladit... a vsechno ostatni mizi..
    HELA
    HELA --- ---
    A vzbudit se nad ránem, kdy je ještě tma, a poslouchat, jak zpívá kos :)
    MUZA
    MUZA --- ---
    Vzbudit se a pozorovat o samote hvezdy nebo vychod slunce, kdyz nikde nikdo neni....
    MUZA
    MUZA --- ---
    Lezeni na prazdne plazi a poslouchani sumeni more
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Dotek látky kalhot na čerstvě oholených lýtkách.
    AETHER
    AETHER --- ---
    vlézt do čistě povlečených peřin a nohou přejet po té nažehlené ještě nezmačkané látce...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    zasévání semínek do květináčů, přehazování kompostu a vůbec všechny tyhle zahrádkářský práce, který dělat nemusím, ale dělám proto, že chci :-)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    vůně předjaří
    MARI
    MARI --- ---
    Pozorovat během divadelního představení při vtipných scénách komparz a herce, kteří zrovna stojí bokem, jak mají co dělat, aby se nerozesmáli a zachovali vážnou tvář.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    pletení barevnejch čepic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam