• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    AZA_
    AZA_ --- ---
    krájení hřibů
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Promluvit si po dlouhe dobe o vyvoji udalosti. O zmenach. Vratit se k tomu co bylo (pozitivni udalosti v zivote).
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Pozorovat včely pasoucí se na kytkách, který pěstuju.
    MARI
    MARI --- ---
    KAERI: když mi někdo řekne paní :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když mi někdo řekne slečno.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    prázdniny...horko, čím větší tím lepší...pocit stálého tepla na kůži...
    možnost se každé ráno válet s dětima v posteli, tulit je, lechtat je, škrabkat po zádech a vůbec prostě být beze spěchu spolu, nemuset vůbec nic, jen si užívat tu chvíli
    MARI
    MARI --- ---
    vidět padat hvězdu
    COURT
    COURT --- ---
    MONIOUS: no ja to nechtela rozvadet ale tyhle stavy mam taky. Ale ty jsem mela uz v nedeli. :)))) spis tak nejak precitlivelost totalni na vsechno, a kdyz je dobre, tak je ta citlivosz v tom pozitivnim slova smyslu a to je pak fajn. Ale musi k tomu byt podminky. A v den mns mam silenou touhu uklizet:))coz je blby pac vsechno rozkramarim, abych se pak svalila v mns bolestech na gauc a vsechno zustalo rozhrabany. :)))
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    COURT: lucky you, ja mam teda pms uplne opacne, vsichni me serou a nic nebude dobry :)
    COURT
    COURT --- ---
    Takov to kdyz je uplne normalni beznej den,nekde cekate ve fronte, projizdite si nyx a najednou si uvedomite, jak je zivot tak strasne krasnej, jak se vam vsechno dari a vsechno bude dobry, az vas to uplbe dojetim rozrteci a strasne se tesite na vsechno co ten den budete delat. Jak je venku krasne, jak pujdete behat, jak si koupite kalhoty.... zajimalo by mne kde se ten pociz bere pac tohle bych potrebovala casteji :) asi PMS. :D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Motýlci v břiše, když mi ráno po probuzení zašeptá do ucha ta dvě slova... i po těch letech...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KRMELEC: Jestli budeš mít možnost, vykoupej se pod Pont du Gard. Tam jsou rybičky co ti budou oždibovat kůži, je to úplně super.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    planovat trasu road tripu a premyslet, kam se cestou podivam
    KAERI
    KAERI --- ---
    Jo a ještě si ráda čtu překlady z angličtiny a pak si v duchu přehrávám rozhovory postav, jak ta která věta asi byla v originálu, včetně intonace.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když někdo na ulici, v běžné řeči, použije nějaký knižní nebo neotřelý obrat, přechodník a podobně. Třeba když mi ten chasník v tramvaji dával přednost při vystupování slovem "račte".
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    - jíst šopák tak, že si na lžíci narvu od každé složky 1ks a odhadovat, zda mi to všechno vyjde k sobě

    - stát nehnutě v řece a čekat, než se rybičky odváží až k mým nohám

    - chodit na houby a večer před usnutím zavřít oči a všude vidět jen samé krásné jedlé houby
    COURT
    COURT --- ---
    získala jsem přes bazar stereokotoučky! do 3D kukátka Meopta. z dětství milované čtyřky kotoučky - jugoslávie - karlovy vary, pohádka mořský car a výstava květin tak v dospělosti přibyly další : zoo, krkonoše, praha, čechy, jugoslávie, konopiště.... jdu se vrátit do dětství a cestovat po "nových" krajích:)
    MARI
    MARI --- ---
    zabořit ruku do kočičího kožíšku
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    viděla jsem poprvé v životě lososy skákat z vody při cestě proti proudu řeky
    ISCH
    ISCH --- ---
    TEDOVSKY: Tak můžeš mít takovou malou radost z toho, že je zadaná a tím pádem to není Tvůj problém, ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam