• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    mít puštěný i:radio, restartovat komp, a v tom tichu počítat doby, jestli se trefim, nez to znovu nabehne :::
    COURT
    COURT --- ---
    ležet v posteli sama s notasem, sama a jen tak vědět, že po vás nikdo nic nechce, a že ležení v posteli je vaším jediným úkolem. pít teplý sladký čaj a těšit se, až přijde manžel. (a zkusit si to někdy prožít i v době, kdy nejsem nemocná)
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Otevrit oci a uzivat si s prateli. Viva la kamaradi, diky za to ze tu jsou.
    COURT
    COURT --- ---
    ENKATT: no, někdy člověk ale prostě musí, třeba do práce..:)) ale rozumím
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    COURT: tak to mě naštve ještě víc, protože kdybych vstala normálně později, nemám zkažený ráno :-D
    COURT
    COURT --- ---
    když se vzbudíte brzo, do tmy, zimy atd..a než se stihnete oblíct, osprchovat, připravit a nalíčit, a vylezete ven, zjistíte, že se rozednilo a je slunný a krásný den
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    poslouchat furt dokola novy album my oblibeny skupiny/zpevaka :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Když otevřeme včelí úl, zvedneme plstěné zateplení a mřížku a najednou se mi u obličeje rozleje teplo z úlu a ta nádherná vůně vosku, propolisu, medu... aaa, kéžby to šlo stáčet do flakónu!
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    popovídat si s novým člověkem a objevit v něm neuvěřitelně pozitivní obětavou osobu
    AZA_
    AZA_ --- ---
    krájení hřibů
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Promluvit si po dlouhe dobe o vyvoji udalosti. O zmenach. Vratit se k tomu co bylo (pozitivni udalosti v zivote).
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Pozorovat včely pasoucí se na kytkách, který pěstuju.
    MARI
    MARI --- ---
    KAERI: když mi někdo řekne paní :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když mi někdo řekne slečno.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    prázdniny...horko, čím větší tím lepší...pocit stálého tepla na kůži...
    možnost se každé ráno válet s dětima v posteli, tulit je, lechtat je, škrabkat po zádech a vůbec prostě být beze spěchu spolu, nemuset vůbec nic, jen si užívat tu chvíli
    MARI
    MARI --- ---
    vidět padat hvězdu
    COURT
    COURT --- ---
    MONIOUS: no ja to nechtela rozvadet ale tyhle stavy mam taky. Ale ty jsem mela uz v nedeli. :)))) spis tak nejak precitlivelost totalni na vsechno, a kdyz je dobre, tak je ta citlivosz v tom pozitivnim slova smyslu a to je pak fajn. Ale musi k tomu byt podminky. A v den mns mam silenou touhu uklizet:))coz je blby pac vsechno rozkramarim, abych se pak svalila v mns bolestech na gauc a vsechno zustalo rozhrabany. :)))
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    COURT: lucky you, ja mam teda pms uplne opacne, vsichni me serou a nic nebude dobry :)
    COURT
    COURT --- ---
    Takov to kdyz je uplne normalni beznej den,nekde cekate ve fronte, projizdite si nyx a najednou si uvedomite, jak je zivot tak strasne krasnej, jak se vam vsechno dari a vsechno bude dobry, az vas to uplbe dojetim rozrteci a strasne se tesite na vsechno co ten den budete delat. Jak je venku krasne, jak pujdete behat, jak si koupite kalhoty.... zajimalo by mne kde se ten pociz bere pac tohle bych potrebovala casteji :) asi PMS. :D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Motýlci v břiše, když mi ráno po probuzení zašeptá do ucha ta dvě slova... i po těch letech...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam