• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KAERI
    KAERI --- ---
    Jedno plus na vedrech je, že prádlo sušené na balkoně (hlavně ručníky) tak hezky hřeje a voní.

    Plus na bouřce jsou blesky a to, že ten ozon tak hezky voní.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Poslední dobou, když se vrátím z práce domů, zajdu dovnitř a odložím si věci.
    Vyjdu ven a bosá se procházím po zahradě a ujídám jahody... těším se na rybíz a meruňky...
    Až potom jdu domů, za rodinou... zrestartovaná...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Zout si na lesní cestičce sandály a rozběhnout se tím horkým vzduchem, těžce vonícím pryskyřicí, jako by nadnášel.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Babča slaví v sobotu 95.narozeniny.

    Vybíraly jsme spolu na ten den šaty z šatníku...
    Seděla, já jí podávala ramínko za ramínkem..
    ona se s každým oblečkem polaskala, zasnila :)
    ..co kus, to příběh, vzpomínka
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Ovsíku už padají hlavičky,
    pole je jako obrovský huňatý pes, tře se o mě a já mu bořím prsty do hustého kožichu

    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když je venku bouřka a otevřu okno, za okny prší, v místnosti je šero a vzduch voní blesky. Mám husí kůži ze studeného vzduchu a obvykle nemravné myšlenky.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    ICOUCH: nebo blinkry auta které jede před tebou :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když poslouchám hudbu a někdo nebo něco zcela náhodně "jede" do rytmu. :) Často v autě, když chodci venku šlapou do rytmu... Naposledy v pátek, měli jsme v práci koncert, přišla jsem do kanclu a tam v naprosté tmě blikal počítač ve stand-by režimu. A to modrý světýlko jelo přesně do rytmu... Přišlo mi to, jako kdyby se tam ta technika připojila a pařila taky. :)
    ALEA
    ALEA --- ---
    když lidi čtou a zvlášť když čtou mé oblíbené knihy. Je to jako sdílet mlčky malý soukromý svět. Kolem prošla dívka začtená do knihy Tracyho tygr a já skoro viděla "tygra", který šel vedle ní. :-)
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    Když rozkrojím papriku a uvnitř je schovaná ještě jedna miniaturní :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Moje babička už nevychází ven z domu, ale vždycky chce vědět jak roste obilí..

    Naučila jsem se zastavovat, když jdu kolem pole a letmo se ho dotknout...

    Od jara jsem to udělala několikrát, dnes jsem stála v ječmeni...byl mi do pasu
    vlnil se ve větru, syčel,šimral mě do dlaní,
    jezdila jsem kolem sebe rukama
    a připadala si jako kdybych to"zelené moře"
    ovládala
    AETHER
    AETHER --- ---
    Takový to jak vyběhnu ven jen v šortkácha tričku a není tam ani teplo ano zima, vzduch laškovně obejme moje tělo, jako by říkal “tak jdem”, zhluboka se nadechnu... a jdem:)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Včera odpoledne jsem potkala na ulici maminku s tří-čtyř letou holčičkou - ta běžela napřed. Měla na nohou vysoké holínky a probíhala dvě skoro spojené kaluže s takovou radostí několikrát tam a zpátky, že se usmíval snad i chodník...
    Když jsme se míjeli s maminkou (už z dálky jsem se na ni culila) jsem musela komentovat "Ta má ale radost!"
    A měla, a rozhodně ne MALOU RADOST! :-)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když prší a venkovní sušák na prádlo je jak náhrdelník. Cvrnknutím do šňůry se všechny rozutečou všechny korále. :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Brát si v obchodě košík z řady, kde je jich nejvíc a vracet ho tam, kde je jich nejmíň... :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Zbavovat platan kury. :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes mi udělalo radost, že jsem potkala psa, na kterého volali "Bublino" :-)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    TERA79: Nádhera!!
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když z váz vyndám uvadlé květy a udělám novou kytici. Včera jsem k tomu, co zbylo, přidala poslední smutné a zapomenuté tulipány, povadlé truchlily v kýblu u kasy.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRISSIE: u nás je to úplně stejné. Dceři jsou čerstvě 2 roky - kapsy jsou super, kamínky jsou super, skákat v kaluži je super, přivonět si k čemukoliv (koření, květiny, jídlo) je super, ze všeho toho poznávání má neskutečnou radost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam