• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    AETHER
    AETHER --- ---
    Takový to jak vyběhnu ven jen v šortkácha tričku a není tam ani teplo ano zima, vzduch laškovně obejme moje tělo, jako by říkal “tak jdem”, zhluboka se nadechnu... a jdem:)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Včera odpoledne jsem potkala na ulici maminku s tří-čtyř letou holčičkou - ta běžela napřed. Měla na nohou vysoké holínky a probíhala dvě skoro spojené kaluže s takovou radostí několikrát tam a zpátky, že se usmíval snad i chodník...
    Když jsme se míjeli s maminkou (už z dálky jsem se na ni culila) jsem musela komentovat "Ta má ale radost!"
    A měla, a rozhodně ne MALOU RADOST! :-)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když prší a venkovní sušák na prádlo je jak náhrdelník. Cvrnknutím do šňůry se všechny rozutečou všechny korále. :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Brát si v obchodě košík z řady, kde je jich nejvíc a vracet ho tam, kde je jich nejmíň... :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Zbavovat platan kury. :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes mi udělalo radost, že jsem potkala psa, na kterého volali "Bublino" :-)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    TERA79: Nádhera!!
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když z váz vyndám uvadlé květy a udělám novou kytici. Včera jsem k tomu, co zbylo, přidala poslední smutné a zapomenuté tulipány, povadlé truchlily v kýblu u kasy.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRISSIE: u nás je to úplně stejné. Dceři jsou čerstvě 2 roky - kapsy jsou super, kamínky jsou super, skákat v kaluži je super, přivonět si k čemukoliv (koření, květiny, jídlo) je super, ze všeho toho poznávání má neskutečnou radost
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    zastavit se a dívat se, jak svět vnímá moje ani ne dvouletá dcera - sledovat ten údiv a to nadšení z nejmenších a tolik samozřejmých věcí (jako dneska, když objevila KAPSU NA KALHOTECH! víte, že když do ní něco dáte, tak to zmizí? a pak se to zase objeví? a pořád dokolečka, dokud vás to nepřestane bavit?), tu čistou radost z pohybu a z objevování světa...
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Máme doma tvrdou vodu a tak leju ocet do pračky, čistím s ním varnou konvici, baterie a mám docela velkou spotřebu.
    Nedávno jsem napsala na nákupní lísteček jako první položku "ocet na ty chemtrails" a pak další normální věci jako pečivo, kafe atd.
    Šel nakupovat přítel a lísteček si nalepil na madlo nákupního košíku. Říkal, že když vracel košík, nechal tam ten lísteček schválně.
    Líbí se mi, jak jsme sehraný. Ten lísteček jsem původně psala jenom ze srandy pro sebe a teď by mě hrozně zajímalo, zda si ten košík vzal nějaký mladý člověk...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SATOO: bonus :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON: nejde o satanovo cislo plus jedna 6 navic, ale o to, ze mi krokomer nepocita po jednotlivych krocich, takze jakykoli kulaty nebo hezky cislo je velmi malo pravdepodobny. kdybych se cilene snazila o 6666, tak to bude v realu napr. 6662 a pak najednou az 6669.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    EETEE
    EETEE --- ---
    "Malá kočárková"
    Vždycky jsem se těšila až potkám někoho kdo má stejný kočárek, resp. stejný i se stejně barevnou stříškou, že se na sebe spiklenecky usmějeme. A dokonce jsem to mnohokrát zkusila, bohužel bez očekávané odezvy.

    Dnes se mi to ale konečně splnilo.
    Jela jsem kolem večerky ze které couval tatínek se stejným kočárkem a když uviděl ten můj, tak se na mně zeširoka usmál. :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Jela jsem s kočárkem po chodníku, vedle na silnici u mně pribržďoval tranzit a řidič na mně něco volal.
    Úplně jsem se prve lekla co ten chlap chce!?
    Ale volal na mně, jestli jsme neztratili žlutého plyšáka, který se válel pár metrů zpátky. :-)))
    Plyšák nebyl náš, ale bylo to moc milé...
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    .. po zážitku ze včera, nový s květinami..
    Attila je zelinář a čistokrevný Maďar a tak mu někdy pomáhám popisovat zboží.
    Dnes hledal karafiáty, otvírali jsme různé bedny a nikde nebyly, po chvíli se z toho stala" hra"..
    Když někdo otevřel novou krabici zvedl květinu a zavolal její název ve své mateřtině
    HANNA
    HANNA --- ---
    přijdu večer do prázdného bytu, po delší době obrátím v gramofonu desku, kterou jsem si přinesla z dědečkovy sbírky, a rozezní se chopinova etuda c moll, která se prolínala jedním ze seriálů mého dětství, a chvíli poté ballada g moll, kterou často přehrával jeden z absolventů a já ji fascinovaně poslouchala, když jsem čekala, až na mě přijde u paní profesorky řada
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Zákazník si přál růže (je to pro mě velice okrajový sortiment)
    .. šla jsem se po nich poohlédnout a zjistila, že je právě přivezly..
    Vzala jsem jich celou náruč a chvíli se s nimy pomazlila v jarním sluníčku :)
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Pokazdy, kdyz jedu kolem jednoho domu zhruba na rohu Rusky a Belocerkevsky, mam takovou radost, ze ho konecne opravuji. Pro me to je asi ten nejhezci funkcionalisticky dum v Praze a leta letouci chatral a rozpadal se. A konecne se opravuje a vypada to, ze i vkusne. Nekdy bych se chtela podivat dovnitr, jak to tam asi vypada.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam