• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Usínání při kočičím vrnění... a vlhká kočičí pusa po probuzení...
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    teď..(po studených a náročných dnech) večer vlezu do sprchy a všechnu tu nepohodu světa spláchnu proudy horké vody
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Slyšet od muže po 12 letech vztahu v pátek večer, že se na mne těší.
    WOAM
    WOAM --- ---
    Jednou takhle vlezu v Praze do metra, stoupnu si a koukám, pod nohama mám na zemi spadlej zelenej asi letáček asi nebo co, tak se shýbnu, abych se podívala, co to je a jestli to někdo kolem mě neshání, že bych mu to podala. Zvednu to a je to stoeurová bankovka. ........ O.O oukej, tak to by asi bylo hodně majitelů, kdybych se chtěla spolucestujících ptát na tohle. Nikdo se dvě zastávky po ničem nesháněl.... tak.... asi oukej a díky!
    KAERI
    KAERI --- ---
    Mně se v celkem krátké době stalo dvakrát po sobě "něco za něco" - jednou jsem cestou do obchodu našla na takovém odlehlém místě 200 Kč a asi o 14 dní později na stejném úseku jiných 200 Kč ztratila. A pak jsem asi po půl roce jednou velice bohulibě utratila stovku a cestou domů jsem našla jinou opuštěnou stovku válet na kolejích šaliny.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    a já našla 500,- euro v kalhotách na burze.. (paní se podařilo dohledat!:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    KOERHE: .. kamarádka takhle našla 500,- Kč ve vyprané vestě .. nepoškozeno ;-)
    FREELA
    FREELA --- ---
    KOERHE: s drogama je to taky prijemny, pokud to tedy neni na letisti
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    UNREALONE: já si schovávám různě do kalhot a bund peníze, a občas takhle něco najdu :) většinou od 50-300. Někdy se to docela hodí :D
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    UNREALONE: vlastně se mi párkrát s mojí roztržitostí stalo, že jsem to tam zapomněl doopravdy, ale tak či tak to pak potěšilo :-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    když je člověk po náročném týdnu a pátečním večírku a v sobotu musí vstávat brzy ráno a jet autobusem a koukat na napruzene lidi, ale ještě mu dojíždí zbytkáč a vše je tedy tak krásně veselé a příjemné a i přes uvědomění, že za dvě hodiny přijde Mordor, vysílá úsměvy a ty se vracejí.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    RANDOM_NIGHT: já si občas schovával do kapsy od bundy něco dobrého (bonbón, tyčinku) a pak ji tam třeba objevil po práci a hned mi to zvedlo náladu
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Schovávám doprostřed misky s horkou ovesnou kaší kostičku čokolády… a občas, když jsem hodně rozespalá, se mi na ni povede zapomenout a pak ji tam najdu! :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Drobné dobré skutky mezi mnou a náhodnými cizími lidmi, z obou stran.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Poslouchat v lese "datlujícího" ptáka, pak ho hledat v korunách stromů...
    A pak další radost, když se ho podaří najít.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Krásné fasády! Lístečky, vinná réva, kulturisti, ležáci, exhibicionisté, rozervané panny (pořád píšu o sochách), lvi, jeleni, ptáci, iónský, dórský i korintský, nápisy ve zlatě, psaníčka, vitráže, niky, kování, je to krása jezdit do práce do centra města. Je to takový miktovýlet za krásou cestou do kanceláře i domů. Těším se zítra na cestu do kanceláře :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když vyzvedávám dítě, potkávám často jednu paní, která s sebou bere oblíbeného plyšáka svého syna/dcery a má ho vždycky oblečeného podle aktuálního počasí.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Poslední dobou mě baví zdravit úplně cizí lidi a smát se na ně. Ještě se mi nestalo, aby to někdo neopětoval.

    A také mě baví plácat nic netušící kamarádky v krámě nebo na ulici po zadku a čekat, jestli dostanu nebo nedostanu facku - zatím jsem ji nikdy nedostala (jsem holka ;c)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Oblíknout se do čerstvě vypraný noční košile dneska sundaný ze šňůry, ještě voní sluníčkem (ta košile). Bonus je, že jsem ji sbírala s prvníma kapkama bouřky.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když hrajeme žolíky a já mám hned do ruky rozdanou postupku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam