• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    RANDOM_NIGHT: já si občas schovával do kapsy od bundy něco dobrého (bonbón, tyčinku) a pak ji tam třeba objevil po práci a hned mi to zvedlo náladu
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Schovávám doprostřed misky s horkou ovesnou kaší kostičku čokolády… a občas, když jsem hodně rozespalá, se mi na ni povede zapomenout a pak ji tam najdu! :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Drobné dobré skutky mezi mnou a náhodnými cizími lidmi, z obou stran.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Poslouchat v lese "datlujícího" ptáka, pak ho hledat v korunách stromů...
    A pak další radost, když se ho podaří najít.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Krásné fasády! Lístečky, vinná réva, kulturisti, ležáci, exhibicionisté, rozervané panny (pořád píšu o sochách), lvi, jeleni, ptáci, iónský, dórský i korintský, nápisy ve zlatě, psaníčka, vitráže, niky, kování, je to krása jezdit do práce do centra města. Je to takový miktovýlet za krásou cestou do kanceláře i domů. Těším se zítra na cestu do kanceláře :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když vyzvedávám dítě, potkávám často jednu paní, která s sebou bere oblíbeného plyšáka svého syna/dcery a má ho vždycky oblečeného podle aktuálního počasí.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Poslední dobou mě baví zdravit úplně cizí lidi a smát se na ně. Ještě se mi nestalo, aby to někdo neopětoval.

    A také mě baví plácat nic netušící kamarádky v krámě nebo na ulici po zadku a čekat, jestli dostanu nebo nedostanu facku - zatím jsem ji nikdy nedostala (jsem holka ;c)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Oblíknout se do čerstvě vypraný noční košile dneska sundaný ze šňůry, ještě voní sluníčkem (ta košile). Bonus je, že jsem ji sbírala s prvníma kapkama bouřky.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když hrajeme žolíky a já mám hned do ruky rozdanou postupku.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Vylézt na balkon s kartáčkem v puse zrovna ve chvíli, kdy je od výstaviště slyšet Nothing else matters.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Cim cernejsi voda odteka z pracky, tim vetsi radost, z to prani neni zbytecne
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    kdyz stihnu vyvencit tesne pred tim, nez zacne lejt a pak se z balkonu divam, jak prsi :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    teď těší celé tohle období - než začnu vařit nebo péct, zajdu si na zahradu, ulovím potřebný základ potravin a pak se rozhodnu, co vlastně uvařím :)
    mé kolchoznické srdce plesá spokojeností...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Když přijedu na zahradu, sundám si střevíčky a chodím bosa v trávě. Kdyby to moje nohy uměly, určitě by dnes složily oslavnou báseň nejméně o 3 slokách o bosých nohách v trávě.
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Jen tak si sednout a uháčkovat kus toho mého rozpracovaného díla..Ano, několikaměsíční relax, ještě mě čeká kus práce. Ale vždy u toho tak nějak vypnu a je mi lépe.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    TOULASE:
    ... dobře, musí to ven
    ..to není žádný ovsík, ale JEČMEN!!!
    mea culpa
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Dnes jsem byl pomoci v kuchyni bistra mého kamráda. Mladé holky v kuchyni znají většinu hostů a tak jsem se s úsměvem prorpacoval ke konci směny za znejíích hlášek typu " vejce benedikt pro Pana Bezpolníčka" , "jsou tady skeletonky, tak bez tuku prosím", "Jeden bulgur pro sindibáda".
    Na konci se jedna ze slečen přiznala, že krapet polníčku pro pana bezpolníčka přece jen na talíř dala. Tvářila se tak škodolibě.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Jedno plus na vedrech je, že prádlo sušené na balkoně (hlavně ručníky) tak hezky hřeje a voní.

    Plus na bouřce jsou blesky a to, že ten ozon tak hezky voní.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Poslední dobou, když se vrátím z práce domů, zajdu dovnitř a odložím si věci.
    Vyjdu ven a bosá se procházím po zahradě a ujídám jahody... těším se na rybíz a meruňky...
    Až potom jdu domů, za rodinou... zrestartovaná...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Zout si na lesní cestičce sandály a rozběhnout se tím horkým vzduchem, těžce vonícím pryskyřicí, jako by nadnášel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam