• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KLEER
    KLEER --- ---
    nastavit si cíl a dosáhnout jej - třeba když si velice spontánně uděláte uprostřed procházky sněhovou kouli, mžikem se rozhlídnete po okolí, určíte "tamtu ceduli nalevo za zastávkou" svým terčem - a trefíte!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    malá velká radost u zjištění, že cítím smrad z prádla :-))
    člověk by neřekl, jak taková věc potěší
    HIFI
    HIFI --- ---
    Když jsem si nedávno koupila kávu a trošku mi do kelímku napršelo :-)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Sehnala jsem kabát z vlny a kasmiru, který mi sedí, cítím se v něm dobře, nestál raketu a ještě je od českého výrobce. Tahle radost mi ještě nějaký ten pátek vydrží :)
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Když mi začne při uspavaní a čtení pohádky dělat blbiny a že chce zpívat. Začne hopsat po posteli, zpívat, předvádět a děsně ho baví jak se směju, pač to se nedá, být vážná, že už se fakt jako musí spinkat :) nachystá si imaginární motyku a začne zpívat "šel zahradník do zahrady" :) pak vykládá a mezitím mě pusinkuje, jednu za druhou.. Já budu uspávat u nás v posteli dokud to půjde :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Když babče naservíruju "kachýnku" a vidím jak jí svítěj oči, nic jí nebolí a všechny starosti světa jsou pryč
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Zahradní hody, miluju léto. Trhat třešně a rovnou je jíst. Lusky, jahody, k tomu všechno kvete, prostě dokonalost až po bradu.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    "nezlob se na mne, já jsem občas hrozný vůl" :) potěšilo že to aspoň přizná :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    když na mě mrňavá skočí a do ucha mi nadšeně huláká "Moje maminka! Moje!"
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    jdu po lese a udělám si mandalku nebo znamení ze šišek
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Miluju svůj rituál posledních dní – brzoranní čaj na terase, když tam zrovna začne svítit slunce.
    Přivřu vždycky oči a pomalu upíjím chládnoucí, ale stále dost hřejivý čaj a sytím se slunečním svitem.
    Je to fajn :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ty krátký okamžiky, takhle o půlnoci
    AETHER
    AETHER --- ---
    Poslouchat zpev ptaku je vzdycky radost, ale s apkou birdnet si je clovek uklada do sbirky jako znamky nebo pokemony😌
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    dala sem si na balkon kresilka, venkovni koberec, umely kytky a lampiony, a mam to tam tak pekny, ze se mi tam chce bejt furt. tak tam aspon chodim rano pit kafe a snidat :) sedim v rohu, kam neprsi, zabalena v dece, v rukou to horky kafe, a koukam se, jak ptaci blbnou ve vetru a jak kachny plavou na rybnicku, jako by snad uz treti den v kuse nelilo :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    k vaření a úklidu si pouštím vypalovačky ze 60. a 70. let a tancuju nebo se aspoň vlním do rytmu :-)
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Když si můžu dlachmat malého nahé nožičky, zároveň ho líbat, přivoñávat a zabořovat se do jeho buclatých škraniček a zároveň se dotýkat nožičkami s mojím.. v našem pelíšku...Ty vůně a hebkost lidí, co bezmezně miluju mi dodávají sílu..
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Dostala jsem dárek v podobě 100% čokolády a degustačního balení miničokolád z Francie :)
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    krájení cibule čerstvě nabroušeným nožem
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Slyšet, jak si moje dvě děti spolu ve vedlejší místnosti pěkně hrají, jak se smějí a povídají si. Je to blaho, když ode mě nic nechtějí a neperou se a jsou spokojení :) A jsem ráda, že jeden druhého mají.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když zjistím, že nějaký můj kámoš není antivax, popírač atp. Ale to je pak velká radost! Nečekala jsem, že covid bude tak silná zkouška některých dlouholetých přátelstvích...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam