• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RIMRRLisabonská smlouva
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    BANSHEE: A co se mu dá vytknout? To, že říká svůj názor, ale činy respektuje toto naše ne zcela optimálně fungující zřízení? Říkat může co chce, ale podepsal 5 minut po rozsudku ÚS, což je nejdřív, jak mohl.

    Ale chápu, že v souladu s vývojem EU je třeba soudit lidi i za jejich myšlenky, nikoliv za činy...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BURKHAR: jsi smutnej.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FEMUR: Přesně všech těch mrdek...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BANSHEE: :-)))))))) hodne papiru:-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BURKHAR: takze hafo Cechu, Francouzu , Nemcu a tak.. jasne.
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    FEMUR: Jojo, jsou hrozně náročný ve svých toaletních návycích:)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FEMUR: Rozuměj, úředníci vládnoucí z Bruselu, bez ohledu na druh a národ.
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    ATOMOUSEK: Hele, ke Klausovi nenávist opravdu necítím, spíš lítost, že je tam, kde je. Ale tvoje vyjádření, že "to je prezident, kdo ctí demokracii a komu nelze nic vytknout", to asi žertuješ, že? Opravdu se mu (v souvislosti s LS) nedá nic vytknout? No tak...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BURKHAR: bruselsky urednici jsou nejakej jinej druh nebo narod?:)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OMG, kokot Vašek, teď si s náma ty kurvy bruselský úřednický budou vytírat prdel...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    BANSHEE: nezaujaty! :o)



    Ostatne, myslim si, ze vsichni ti, kteri tady (a jinde) blili na prezidenta republiky, ze je to hajzl, ktery zdrzuje ratifikaci, by se meli omluvit a pripustit, ze to je prezident, kdo cti demokracii a komu nelze nic vytknout.

    Urcite se zde najde spousta takovych, ale nepredpokladam, ze by nekdo z eurofanatiku byl schopny se zastavit a prekonat vlastni nenavist.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BANSHEE: mam sve lidi vsude:-) CTK je na me kratka.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    BANSHEE: No, koukal jsem na přímý přenos na ČT24:). Byl bych se tam šel podívat, ale chtějí formální oděv a já jsem dneska v tričku a kožené bundě:)).
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    FEMUR:
    JOSEF_K: Tyjo, vy jste rychlejší než všechny četky světa:))
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    FEMUR: Ano, přesně tak.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hm tak to podepsal:_)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ¨huste tak kdyby to podepsal dneska tak veme vitr z plachet vsem rychetskemu a fischerovi pac se bude v mediich jne resit ze to podepsal..

    btw nemuzu ted sledovat tiskovku ale doneslo s emi ze to prje uz ve tri podepsal. a ted soptil na US:-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BANSHEE: a to by bylo huste:_))) tak udela to podle me mezi amerikou a berlinem:-))
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    FEMUR: Teď jsem zahlédnul v nějaké strašlivé diskusi názor čtenáře, že by Klaus mohl podepsat 8.11. u příležitosti výročí bitvy na Bílé Hoře:) On má sice slabost pro ten Blaník, ale tohle by se mu mohlo taky líbit:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam