• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    NOISEGATE: P Audio.
    ALI_GATOR: Ty sbíráš vysavače u popelnic? Cos dělal v klubu o high endu, čoveče? Ses spletl? Nejseš OMIho brácha?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ALI_GATOR: tyjo, byl bych ti vdecnej.. muzu mu napsat do zprav jeste
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NOISEGATE: Zeptej se id DR_RAJU...myslím, že se chtěl zbavit nějaké Yamahy (a bohužel mi to řekl až poté, co jsem pořídil předražený Onkyo). S tímhle člověkem mám jen ty nejlepší zkušenosti jakožto opravářem čehokoli elektronického, tedy kromě toho, že má pomalou reakční dobu - na nyxu je tak 2x do měsíce..Mohu mu zkusit zavolat, jestli chceš.

    DEIKSAC: A vysoce funkční vysavač jsi tam náhodou nepotkal? :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MATT: u německejc popelnic jsou často funkční věci. POslední dobou už i u českejch, tuhle jsem našel bezchybnej technics gramec (sl q 303). na aukru za něj přitom kdosi chce skoro 5k
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    MATT: mno toho sem se právě bál ;) je to děsná alchymie prostě. radši bych dal někomu pár stovek za pomoc s výběrem / konzultaci / obejití bazošů, než pak plakat nad rozlitým mlíkem..
    MATT
    MATT --- ---
    NOISEGATE: na bazarovy zesiky bacha, myslim, ze tu fungovalo dost vychcanku, co objizdeli nemecky popelnice a pak bastlenim opravili a rychle do světa.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    cau. vim ze je to takovej otrepanej dotaz, ale prestal me bavit (a castecne i fungovat) muj domaci zesik naka cina no name (levej kanal ma v prcicich basy, uz jsem to jednou opravoval a nechci znova) cili se porozhlizim po necem novejsim.. v jakejch vodach se porozhlidnout aby to trochu hralo.. sony, pioneer,.., který řady jsou třeba osvědčený okolo 1500- 2000,- max. potřebuju ideálně alespoň 3x stereo vstup, tohle je třeba na prd nebo ne? http://www.sbazar.cz/mmkk114/detail/4188718-zesilovac-pioneer-a-109-regulace-hloubek-a-vysekbalance prostě se nevyznám.. za jekejkoli link na slušnej zesik v dané kategorii a v dobrym poměru cena/výkon budu rád. Díky!!
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem rozuzlil tu zahadu se zmizelou kovosluzbou, je to tahle prodejna, hnedka ze zacatku karlina smerem od florence

    sorry za velikost




    bazar
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    DEIKSAC: kauce!
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    ALI_GATOR: 90 wattů zesík je tak akorát na vodpálení vejškáčů či celejch beden při párty provozu
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    poptavam pro tatu monitory, tak do/za 10k par, nejaky tipy na novy pripadne nechce se nekdo nejakych zbavit? celkem dulezity je aby zahraly i basy, bude to mit ke kompu a na trenovani hrani na varhanni basovej pedal (+ 1-2 normalni rejstriky varhanovy)..mozna by mu stacili nejaky radoby hifi regalovky, ale myslim, ze i levnejsi monitory jsou lepsi volba.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ALI_GATOR: Nebuď měkkej, vole, čtyřistapade a dost za půjčení beden na den! To je 18 Kč/hod při 24hodinové zápůjčce a to je kurva víc než slušný. Přece jim nebudeš dávat vydělat na jejich černý mercedesy!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NECRON: To je právě ten důvod, proč to tady poptávám. Copak by někdo chtěl dát 2,5K/den za dva repráky? Tím, že si bedny odvezu, budu je mít max 5 hodin v provozu a druhý den přivezu bez jakékoli újmy, srážím cenu na minimium imho. Můj zesilovač má 90W/8 Ohmů :)
    Už jsem mluvil s Krejcou, budu mít něco od něj v nejhorším případě...Teoreticky bych šel až na 600Kč
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ALI_GATOR: Nebo bych ti mohl půjčit svoje Titany, nějaký basy mají a s tělocvičnou si snad poradí, aj si po nich můžou děcka zašplhat. A když mi dáš pětikilo, tak tě za to pozvu na pivo a dáme blábol, kámo. Kam ti je mám dovézt?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ALI_GATOR: Vozvuč to těma svejma - jsem slyšel, že ty jsou stejně finální řešení pro každýho rozumnýho člověka, kterej nechce uvalit stovky tisíc. Nad sto tisíc to teda pak prej hraje o trochu líp, to zas jo, ale nic, co by poznal obyčejnej blbec z ulice.
    Nebo za čtyři kila řekni Jardovi Krejcovi, ten něco mít bude, je to kápo české scény. Litr nedávej, proboha, takový vydřiduchy nebudeš podporovat!
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    ALI_GATOR: za 400, pokud to nebude kámoš, budeš rád, když dostaneš dvě malý aktivní bedny
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    DEIKSAC: To má každý někde jinde, že? :)

    Koukal jsem např. k ne zcela levnému Krejcovi:
    Pronájem techniky : Angelicaaudio 1990
    http://www.angelicaaudio.cz/pronajem-techniky/
    má to za litr komplet bedny/zes/cd přehrávač na den... chtěl bych se vejít do 4 kil (+nějaká kauce samozřejmě)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    ALI_GATOR: co jsou rozumný peníze? :-)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    čus, v lednu budu potřebovat ozvučit jídelnu, kde se bude konat malá oslava (ne Silvestr). Tak nějak jsem chtěl vědět, jestli někdo za rozumný peníz nepůjčí nějaké bedny, kterým nechybí basy - na jeden večer, ideálně Praha 4
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Nemáte někdo na prodej zvukovku s S/PDIF výstupem?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    hele praskliny budou videt i na matu...
    jestli se bude s lakem srat profik, tak opravdu je jednodusi caknout lesklej klarlak, nez mat a urcite to bude vypadat lip
    predelat se to jasneze da, ale platis znova praci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam