• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    uff. je toho všude kotel. co tenhle Denon? http://aukro.cz/denon-pma-520-i3786208530.html v porovnání např. s Onkyem?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Ále tak... jsem si říkal, že když borci od popelnic, co Jardovi Krejcovi nechcou dát ani pětibábu za celodenní půjčení beden, chodí do hifi vykládat rozumy, tak by se slušelo to promíchat celkově, ne?
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    SAMGARR: u tohoto prodejce jsem byl, puvodne jsem jel pro vintage pioneera za 1700 a nakonec jsem si odvezl sonaka 5.1 o litr drazsi, vyzkousel jsem tam asi 6 kousku, byl jsem tam 2 hodiny. ten clovek to i opravuje, ma toho vic. puvodne mi teda rikal, ze si musim rict co chci poslechnout, ale na miste mi sam nosil dalsi, kdyz se mi neco nezdalo. takze se da doporucit.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: já měl za to, že low end nejni nic pro tebe :-)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ALI_GATOR: jojo, máš recht, vážim si Tvojí podpory! :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Na veci z popelnice je krokous odbornik!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NOISEGATE: Jak jsem Ti psal do pošty, to je bazarová daň.

    Můžeš si vybrat: koupit za 1200 a v případě problémů to vyhodit do popelnice nebo za plnou cenu a do týdne vrátit. Taky nikdo neříká, že to musíš koupit, hledej dál v té rubrice...dej tomu tak min. týden. Tohle fakt nesmíš uspěchat!
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ALI_GATOR: trochu mě děsí že se nedávno prodával za půlku.. ;) http://archiv.aukro.cz/zesilovac-onkyo-a-8820--i3220822880
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    to je krasavec...
    Luxusní Vintage Quadro receiver KENWOOD KR-9040 Regulace - Sbazar.cz
    http://www.sbazar.cz/...k114/detail/4189715-luxusni-vintage-quadro-receiver-kenwood-kr-9040-regulace
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NOISEGATE:
    Stereo Zesilovač ONKYO A-8820 *** (3780402800) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/stereo-zesilovac-onkyo-a-8820-i3780402800.html
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ALI_GATOR: díky za koment tady i do zpráv.

    jinak co byste doporučili za zesik od tohoto prodejce: http://aukro.cz/listing/user.php/run?change_view=1&order=p&us_id=25251851 ?? garance 7 dnů na vrácení peněz by pravděpodobně umožnila prohlídnutí nějakým profíkem, kterej by řek ano/ne, bude fungovat..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MATT: no jasne, ale tak s tim musis u 20 let stary veci proste pocitat. Nechces problemy? pak novy nebo diy
    MACHALIK: p audio game over
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NOISEGATE: Osobně bych už žádnou bazarovku (bez někoho znalého po ruce) nikdy nekoupil: nevíš o tom vůbec nic, nezjistíš skryté vady, zda už se někdy opravovalo, kolik má najeto..ztráta peněz imho.
    Velké bazary navíc dělají to, že jezdí pro zboží do Německa, tam nakoupí harampádí, které dosloužilo, narychlo to opraví a pustí dál do světa za násobky původní ceny.
    Neexistuje zde "bezpečné" zboží: nemůžeš říct, "je to reproduktor, a když hraje teď, je to v pohodě - bude hrát ještě 20 let"! Zničené repráky lze narychlo zalátat aby ještě chvíli hráli, tak akorát aby přežili předváděčku. Jsou samozřejmě výjimky, ale ty se týkají jen poctivosti popisu stavu zboží, cenu zaplatíš i tak přemrštěnou.

    Máš v podstatě šanci u menších bazarů, které zásobují obyč. lidi (nebo i zloději, jak pravděpodobně v případě toho bazoše na Křižíkárně - viz pár postů níže :) nebo pak i nějaké to aukro, bazoš atd., ale jen u soukromníků, co např. upgradují nebo s tím končí..ale opět nevíš nic o pravdivosti informací...na aukru pak můžeš zpětně hodnotit prodejce po té, co Ti koupenou věc omrkne profík, a řádně to neřádovi vytmavit...to je celkem výhoda..

    Jinak DR_RAJU ten zesík už nenabízí, budeš muset pořídit jinde, říkal ale že na to klidně mrkne.

    Radím aukro ale chce to čas sledovat aukce "kup včil" nebo přihazovat...Drž se ověřených značek: Onkyo, Yamaha, Pieoneer.. klidně i Sony...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Trocha spamu sorry ;)
    Reciever SONY STR-DB840 + Bedny
    [ PISTA1 @ tržiště / počítače a elektro ]
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    NOISEGATE: P Audio.
    ALI_GATOR: Ty sbíráš vysavače u popelnic? Cos dělal v klubu o high endu, čoveče? Ses spletl? Nejseš OMIho brácha?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    a v praglu nakej osvedcenej kram s bazarovkama? nemyslim zizkovsky zastavarny teda ;)
    MATT
    MATT --- ---
    DEIKSAC: jojo, ja takhle nez jsem se poucil koupil dva. vyteklej elektrolit, pajeny nozicky, po pul roce chrastici potaky.. jenom jsem na to chtel upozornit, ze bazarovy/aukro veci nemusej bejt tak vporadku, jak se na prvni pohled muze zdat. ale je to taky uz par let, treba tenhle byznis uz neni tak lukrativni, a prodavaj se jen veci, co uz nekdo nechtel.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ALI_GATOR: tyjo, byl bych ti vdecnej.. muzu mu napsat do zprav jeste
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    NOISEGATE: Zeptej se id DR_RAJU...myslím, že se chtěl zbavit nějaké Yamahy (a bohužel mi to řekl až poté, co jsem pořídil předražený Onkyo). S tímhle člověkem mám jen ty nejlepší zkušenosti jakožto opravářem čehokoli elektronického, tedy kromě toho, že má pomalou reakční dobu - na nyxu je tak 2x do měsíce..Mohu mu zkusit zavolat, jestli chceš.

    DEIKSAC: A vysoce funkční vysavač jsi tam náhodou nepotkal? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam